banner851

banner614

Poyraz'da sorun çözülüyor

Türkiye Basketbol 2. Lig temsilcilerimizden Akçakoca Poyrazspor sponsor arayışlarını sonlandırıyor. Yaptığı görüşmelerle artık sponsor sorununun çözülmesi an meselesi.

banner619
Spor 16.06.2009, 18:53
201
Poyraz'da sorun çözülüyor

Erdemir'in desteğini alan Akçakoca Poyrazspor transfer çalışmalarına ağırlık vermeyi de planlıyor. Antrenör Orhan Güler dahil olmak üzere hocalarla görüşülecek ve takımın bünyesine uygun olan oyuncular arasından seçilecek. Kulüp Başkanı Ahmet Madenci'nin rahatsızlığı sebebiyle transferlere istenilen hız verilemedi. İstanbul Grubunda da transfer için çalışmalar yapılıyor.

Maddi zorlukların geride bırakılması planlanan takımda 1-2 hafta içerisinde hazır hale gelinmesi amaçlanıyor. Mevcut oyuncularında kalmayı düşündükleri öğrenilirken bu sezonda Poyraz'da oynamak istedikleri belirtildi. Temmuz ayında takımda bütün işleri bitirip hazır hale gelinmesi amaçlanıyor. Sezon için ilk olarak play-offlar hedefleniyor. Başarılı olunulması halinde fanallere kadar gidilmesi düşünülüyor. Ayrıca Akçakoca Poyrazspor'un bu sezon maçlarına Akçakoca'da hazırlanması planlanıyor.

Yorumlar (0)