banner851

banner955

POYRAZSPOR TOPARLANMA SÜRECİNDE

Basketbol 2. liginde mücadele eden akcakoca poyrazspor artık lige ağırlığını koymak istiyorlartemsilcimizin sporsor katkılarıyla takıma takviyeler yapması ve küsen taraftarların yeniden salonu doldurması bekleniyor.

Spor 15.12.2009, 18:16
192
POYRAZSPOR TOPARLANMA SÜRECİNDE

Basketbol 2. liginde mücadele eden akcakoca poyrazspor haftalar ilerledikce üst sıralara yükselmek amacında
sezon başından beri bir türlü istediği başarılı sonuçları alamayan ve düzce gençlik gibi ligin son sırasında düşen ancak iki maç kazanma başarısını gösterip bir basamak yukarıya çıkan poyrazspor yeni sporsorun katkılarıyla kadrosunu güçlendirip yeniden zirveye ortak olmak amacında.
Başkan ahmet madencinin büyük gayretleriyle bu günlere gelen mavi beyazlılar bu kez milletvekili yaşar yakışında destekleriyle spornsor bulma çalışmalarını noktaladı.
Sağlanacak olan katkıyla takımın içinde bulunduğu sıkıntılı dönem geride kalacak ve yeni transferlerinde yapılmasıyla takımın üst sıraları zorlaması bekleniyor.
Geçtiğimiz yıllara göre başarısız bir sezon geçiren temsilcimizin düşüşü taraftarlarada yansıdı ve artık eskisi gibi maçlara ilgi göstermiyorlar.
Her yıl playof heycanı yaşayan taraftarların takım maç kazanmaya başladığında yeniden trübünleri doldurup takımlarını desteklemeye devam etmeleri bekleniyor.

banner844
Yorumlar (0)
27
parçalı bulutlu