banner851

banner955

Poyrazsporda Kötü oyun maçı kaybettirdi !

Basketbol 2. Ligi A Grubunda mücadele eden Düzce temsilcisi Akçakoca Poyrazspor, Pazar günü Olin Gençliksporla yaptığı maçı 64-73 kaybetti.

Spor 17.11.2008, 17:36
225
Poyrazsporda Kötü oyun maçı kaybettirdi !
banner1032

Basketbol 2. Ligi A Grubunda mücadele eden Düzce temsilcisi Akçakoca Poyrazspor, Pazar günü Olin Gençliksporla yaptığı maçı 64-73 kaybetti. Maçın kaybedilmesine neden olarak takımın kötü oyununu gösteren Menajer Ayhan Direk, oyuncuların disiplinsiz ve kötü bir oyun çıkardığını, bu nedenle yenebilecekleri bir takım karşısında yenildiklerini söyledi.

Öte yandan Kendi salonunun eksikleri olması nedeniyle maçlarını Ereğli'de kendi seyircisinden yoksun oynayan Akçakoca Poyrazspor'da , maçların Düzce'de oynanabilmesi için girişimler sürdürülüyor Kendi seyircisinden uzakta maç yaptıkları için taraftarın ilgisinin azlığından söz eden Menajer Ayhan Direk, Olin Gençlikspor maçında 15-20 kişinin olduğunu, bu maç Düzce'de yapılsaydı en az 500 kişinin maça geleceğini belirtti. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile yapılacak olan görüşmelerin ardından maçların Düzce'de oynanıp oynanmayacağının belli olacağını belirten Direk, maçların aynı tarihe denk gelmemesi için de fikstürde kaydırmalar yapılarak sorunun halledilebileceğini de dile getirdi.

Yorumlar (0)
25
orta şiddetli yağmur