banner851

banner955

Poyrazspor'da moraller yerinde

Akçakoca Poyrazspor yeni sezon hazırlıklarını Akçakoca Spor Salonu’nda sürdürürken, takımda morallerin yerinde olduğu gözlendi.

Spor 08.09.2008, 14:59
204
Poyrazspor'da moraller yerinde

Türkiye Basketbol İkinci Ligi A Grubu’nda mücadele edecek olan Akçakoca Poyrazspor’da 2008-2009 sezonu hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, takıma yeni katılan oyuncuların ekibe hızlı uyum sağlaması ve yapılan çalışmaların neşeli geçmesi camianın yüzünü güldürdü. Son olarak Erdemirspor’la yaptığı hazırlık maçında görücü önüne çıkan Akçakoca Poyrazspor’da oyuncuların gün geçtikçe Antrenör Orhan Güler’in sistemine uyum sağladıkları ve kısa zamanda tamamen takıma adapte olacakları belirtildi.

Orhan Güler’in takımı en ideal seviyelere çıkarmak için özel bir program uyguladığı ve sezon başına kadar yeni setleri tamamen takımın öğrenerek sezona flaş takım olarak başlayacakları öğrenildi.

Takımın son durumu konusunda konuşan Basın Sözcüsü Ayhan Direk, eski ve yeni oyuncuların harmanından oluşan Akçakoca Poyrazspor’un 18 Ekim’de başlayacak olan lige kadar tamamen hazır olacağını ve lige çok iyi bir başlangıç yapacaklarını söyledi.

Yorumlar (0)
20
açık