banner851

banner614

RAKİBİ HAFİF GÖRMEK PAHALIYA MAL OLDU

Düzce Süper Amatör Takımlarından Aydınpınarspor ve Sivrikaya Sinerjispor müsabakasında Sivrikaya Sinerjispor ikinci yarıda 2-0 öne geçmesine rağmen Aydınpınarspor son 8 dakikada kendine gelip müsabakayı 2-2 bitirdi.

banner619
Spor 28.11.2016, 14:25
1370
RAKİBİ HAFİF GÖRMEK PAHALIYA MAL OLDU

Şıralık Sahası’nda oynan maçta ilk yarı iki takım da karşılıklı ataklar neticesinde gol atma becerisi gösteremeyince devre 0-0 bitti.
İkinci yarıya Sivrikaya Sinerjispor hızlı başladı. İlk golü bulan Sivrikaya Sinerjispor ikinci golü de bularak birden 2-0 öne geçti. Son 8 dakikaya 2-0 mağlup durumda giden Aydınpınarspor kendine gelerek hücum oynamaya başladı. 82. dakikada Doğan, farkı bire indiren golü attı. Bu golden sonra morallenen Aydınpınarspor maçın 88. dakikasında Enes ile durumu 2-2 yapmayı başardı.
İlerleyen dakikalarda başka gol olmayınca müsabaka 2-2 sona erdi.
Maçtan sonra haber merkezimize açıklamalarda bulunan Aydınpınarspor başarılı teknik sorumlusu  Uğur Seyman; “Çok kötü oynadık. Son 8 dakikaya kadar 2-0 mağlup durumdaydık. Ama son dakikalarda bulduğumuz goller ile 1 puan aldık. Bu müsabakadan çok dersler çıkaracağız. Rakibi hafif görmek bize pahalıya mal oldu” dedi.

Yorumlar (0)