banner851

banner955

RAKİBİ HAFİFE ALMANIN CEZASINI ÇEKTİK

Düzce Belediyespor Voleybol takımı Sivas’ta oynadığı Final Grup maçlarında rakip Bigadiç Belediyespor takımını hafife almanın cezasını çekti.

Spor 14.03.2018, 12:14 14.03.2018, 17:22
348
RAKİBİ HAFİFE ALMANIN CEZASINI ÇEKTİK
banner1032

Düzce Belediyespor Voleybol takımı Sivas ilinde oynadığı ve grubumuzda oynadığımız maçlarda bir galibiyet bir yenilgi alan Bigadiç Belediyespor takımına 3-2 yenildi. Düzce Belediyespor ilk seti 25-23 kaybetti. İkinci seti 25-19 alan takımımız durumu 1-1 yaptı. Üçüncü seti Düzce Belediyespor 25-15 alarak 2-1 öne geçmeyi başardı. Dördüncü seti rakip Bigadiç Belediyespor 28-26 alarak durumu 2-2 ye getirdi. Son sette Düzce Belediyespor tutuk bir oyun sergileyince Bigadiç Belediyespor beşinci seti 15-9 kazanarak müsabakayı 3-2 kazandı.

Final grubunda ilk maçı 3-2 kaybeden Düzce Belediyespor voleybol takımı rakibi hafife almanın cezasını çekmiş oldu. 
Final grubunda ilk maçı 3-2 kaybeden Düzce Belediyespor voleybol takımı rakibi hafife almanın cezasını çekmiş oldu.

Bingöl Solhanspor ile oynanan maçta ilk seti 25-22 kazanıp 1-0 öne geçen Düzce Belediyespor Voleybol takımı ikinci ve üçüncü seti kaybetti. Dördüncü setti de 25-20 kaybeden Düzce Belediyespor takımı maçı 3-1 kaybetti.

Yarın (15 Mart)  Tokat takımı ile oynayacak temsilcimiz bu müsabakayı yenmek zorunda.

banner844
Yorumlar (14)
kerem 5 yıl önce
Voleybol takımı ile ilgili yorum yapan arkadaşların spora genel bakamadığı ne kadar üst liglerde takımmımız varsa o kadar değerli bir klup olunduğunu anlayamadığı kesin, yok futbola şukadar harcansaydı yok baskete 10 krş. az harcansaydı falan gibi düşünceler tamamen menfaat sahiplerinin çıkar söylemleridir .Türkiyede basketbolun yeri ve bütcesel yeri ayrıdır futbolun ayrıdır basketbol 5 yatırırsın bişey olmaz voleybola 3 yatırırsın efeler liginde oynarsın futbola 10 yatırsanda 3. ligde oynarsın.
Müjdeler olsun 5 yıl önce
Bu sonuçtan sonra voleybol kapatılır ve çok çok başarılı erkek basketboluna
çok daha fazla para harcanır. Ne de olsa erkek basketbol takımı süper başarılı.
Bildiğiniz gibi değil çok başarılılar çok.
Karar Verin 5 yıl önce
Buradan kulübe sesleniyorum. Bu kulüp salonda üç branşı kaldıramıyor. Bu gerçeği görün. Ve erkek voleybol ve bayan basketbol ile devam edin. Ha ille de erkek basketbol diyorsanız milyonları beyhude bir şekilde heba edeceğinizi bilin ve görün artık. Anlayın artık.
Ceza 5 yıl önce
Düzce de hiç bir başarı cezasız kalmaz. Yerlerde sürünen erkek basketboluna milyonlar harcayan kulüp başarılı voleybol takımına ara transferde bir oyuncu almamıştır. Kulübün kaynaklarını yiyip bitiren ve sıfır çeken erkek basketbolu kapatılmalıdır.
Gardini 5 yıl önce
1.Lider olmamız bizi aldatmasın. Diğer grubun Haliliye hariç üç takımıda bizden çok daha güçlü.
2. Bizim lig grubu bu sene gerçekten çok zayıftı.
3.Kulüp zaten takımın çıkmasını istemiyor. Çıkarsa Allah mahfaza basketbola para nasıl bulunurdu. Olur mu hiç.
Yönetime 5 yıl önce
Bu işi adam gibi yapacaksınız ya yapın yada bırakın. Voleybola karşı , ikircikli samimiyetsiz tavırlarınızdan bıktık artık bıktık. Basketbolu paraya boğdunuz ama sıfır çektiler. Oturup bir düşünün nerede hata yaptık diye.
sporsever 5 yıl önce
Kulüp yönetimi takım efeler ligine çıksın istemiyordu. Onlarda çıkmadılar.
Nede olsa başarıdan başarıya koşan muhteşem bütçeli muhteşem başarılı basket takımı var ya. O yeter kulübe. ABD liler para yesin dursun.
taraftar 5 yıl önce
Basketbola voleybolun sekiz katı para harcadınız . Bilen biliyor. Ve
Basket takımının hali ortada.
Ama voleybola gelince lider takıma bir oyuncu dahi almadınız.
Yani yönetim başarısızlığı ödüllendirdi, başarılı voleybol takımına ise ceza kesti.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
açık