banner851

banner614

RAKİBİMİZ ZONGULDAK KÖMÜRSPOR’U TANIYALIM

banner619

Komşumuz Zonguldakspor’la Pazar günü oynayacağımız müsabaka için Zonguldakspor nasıl bir takım bunu sizler için küçük bir araştırma yapıp siz okuyucularımıza aktarmak istedik.

banner846
Spor 21.08.2015, 11:59
1416
RAKİBİMİZ ZONGULDAK KÖMÜRSPOR’U TANIYALIM
banner844
Zonguldaksporu Cahit Terzi çalıştırıyor. Zonguldakspor 4-3-2-1 sistemi ile sahaya yayılan bir dizilişi var. Kalecileri fazla güven vermiyor. savunmanın dörtlüsünde üç oyuncunun iyi olduğu stoperler iyi ve topu oyuna sokan oyuncular. Sağ bek kaptan devamlı oyuna çıkan bir oyuncu.  Savunmanın sol tarafı oyuna fazla çıkmayan tedirgin bir oyuncu Zonguldakspor’un en iyi bölgesi orta sahası. iki ön libero çok koşan iyi pas yapan, kenarları süratli top kullanan oyuncular. 10 numara tipinde oynayan oyuncu iki ön libero ile devamlı pas alışverişinde bulunan orta saha ile ileri uçtaki Eren Arasında köprü vazifesi görüyor. devamlı iki ön libero ile küçük üçgenler kurup topu ilerideki Eren’e ve kenar oyunculara aktarıyorlar. Zonguldakspor’un en zayıf bölgesi sol taraf gözüküyor. bizim sağ tarafı kullanmamızda fayda olacağını Zonguldakspor’un iki ön liberosının pas trafiğini yaptırmamız gerekiyor.  Zonguldakspor iyi bir takım olduğunu ama zaaflarının olduğunu unutmamak gerekir.  
Yorumlar (1)
DÜZCELİ 6 yıl önce
yaa hocam forvet sorunu yokmu sence elinde bir tane forvet var oda murat başka forvet göremiyorum ben muratta çok ağır kaldı maçta 54 çok kötü 10 numara 90 kilo var golcü bumu zonguldak iyi takım eyvallah ama bu oynanan futbola iyi diyemessin.
18°
açık