banner851

banner614

RAKİBİMİZE İCRA ŞOKU

Düzcespor’un grubundaki Silivrispor’a icra şoku yaşandı.

banner619
Spor 17.11.2016, 09:44
935
RAKİBİMİZE İCRA ŞOKU

Üçüncü Lig 2. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Silivrispor yarın oynayacağı Çatalcaspor maçı öncesi icra şokuyla sarsıldı. İlçede faaliyet gösteren ve bir önceki yönetim döneminde kulübün yemek tedarikçiliğini yapan bir restoranın sahibi, alacaklarından dolayı kulübü icraya verdi. 

Silivrispor’dan yapılan yazılı açıklamada: “Geçtiğimiz dönem yönetimde bulunan isimlerin bizlere bıraktığı borç yükü altında ezilirken şimdi de icra takipleriyle uğraşır olmak bizleri üzmektedir. Özellikle bu sezon ilçe tarihinde ilkleri yaşayarak kurulan takımımız şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemesinin baltalanmasıdır. Bizler göreve geldiğimizde borçlarımızın durumunu biliyorduk. Borçlu olduğumuz isimlerle de gerekli görüşmelerimizi yaptığımızı sanıyorduk. Şimdi ise ilçemizin en köklü müesseselerinden biri tarafından kulübümüzün icralık olması düşündürücüdür” denildi.

Yorumlar (1)
Çok önemli çok 5 yıl önce
Tebrikler öncü spor servisi KUSUNCAYA kadar futbola devam. Tatvan spor ile haberlerde bekliyoruz. Gürcistan süper amatör ligini de unutmayın. Çok önemli çok. Hayat memat meselesi.