banner851

banner614

RAKİP AKSARAY BELEDİYESPOR

banner619

Temsilcimiz Düzcespor Çarşamba günü çok önemli maça çıkarken rakip Aksaray Belediyespor. Düzcespor bu maçı kazandığında bu haz ile şampiyon olacağını, kazanamadığı taktirde Play Off’tan şansını deneyeceği bilinmekte.

banner846
Spor 13.04.2021, 10:02 13.04.2021, 10:18
1082
RAKİP AKSARAY BELEDİYESPOR
banner844

Düzcespor çarşamba günü saat 15.00’te çok önemli maça çıkıyor. Düzcespor bu maçı kazandığında şampiyonluk yolunda büyük adamı atmış olacak. Ya da puan kaybettiğinde şampiyonluk şansını Play Off’larda kullanacak

Düzcespor, Aksaray Belediyespor karşısında Onur Demi, Nevzat Bilen ve 2 genç oyuncu kadroda yer alamayacak. Düzcespor, Aksaray Belediyespor karşısına nasıl bir kadro ile çıkacağı belirsizliğini koruyor. Düzcespor Çarşamba günü oynanacak Aksaray Belediyespor için bugün yola çıkacağı öğrenilirken yeni teknik adam Yavuz İncedal ve sportif direktör Murat Şhabe Covit-19 olduğu için kafilede yer alamayacak.

BU MAÇA YÖNETİM KURULU ÇOK ÖNEM VERİYOR

Düzcespor yönetim kurulu ve başkan Gökhan Kapoğlu, Aksaray Belediyespor maçına çok önem verirken kasasının ağzını açtığı, alınacak galibiyet ile oyuncukları prime doyuracağı gelen bilgiler arasında yer aldı. Oyuncularında bu maçı almak için yoğun çaba harcayacağı bilgisine ulaşıldı.

                                  

Yorumlar (3)
ERSEL 4 ay önce
YA ŞAMPİYON OLARAK YADA PLAYOFF TAN ÇIKACAĞIZ 2. LİGE İNŞALLAH
&100 4 ay önce
onursuz topçulardan kurulu takım başarılı olamaz.
ottoman 4 ay önce
bir şeyler oluyor takım el frenini çekmiş
sıkıntı olduğu aşikar.