banner851

banner955

RAKİPLERİMİZ BOŞ DURMUYOR!

2017-2018 futbol sezonunda muhtemel rakiplerimiz yaptığı transferlerle boş durmadıklarını gözler önüne seriyor... Düzce'de ise Kaynaşlı Belediyespor şampiyonluk için kadro kurarken, Beyköy Belediyespor'da gözler 17 Haziran'da yapılacak olan kongrede!

Spor 07.06.2017, 12:05 07.06.2017, 12:08
1077
RAKİPLERİMİZ BOŞ DURMUYOR!

Bolu Yeniçağspor kulübünde bir çalışma yapılmadığı öğrenilirken, Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediyespor transfere çok büyük bütçe ile girdi ve yaptığı flaş transferlerle gündeme oturdu. Zonguldak Devrek Belediyespor'un ise genç oyunculara yöneldiği  bilgisine ulaşıldı. Sakarya takımlarından Karasuspor teknik adam arayışlarına devem ederken, transferlere önümüzdeki hafta sonu başlayacak. Adapazarıspor transfer çalışmalarına başladı. Amaçlarının 3.lig olduğu bilgisine verilirken Sapancaspor'un ise Temmuz ayının ilk haftasında yapılacak kongreden sonra transfer arayışlarına devam edeceği öğrenildi. Kütahyaspor 3.ligten düşmenin acısını çekerken; yeni yönetim ile yepyeni bir kadro kurduğunu, hedeflerinin 3.lig olduklarını açıkladılar. Aynı ilin takımı Tavşanlı Linyit takımının aynı hedef olduğu 3.lig için çalışmalar yaptığı öğrenildi. Kütahya ilinin bir diğer temsilcileri Dumlupınar Üniversitesi ve Moymulspor'un lige genç kadro ile girmesi beklenmekte. Karabük 100. Yıl'ın maddi sorunu aşarsa lige girebileceği, aşamadığı taktirde lige giremeyeceği açıklandı. Kastamonu İl Özel idare'nin ise lige genç bir kadro yapısı ile gireceği bilgisine ulaşıldı.Yalova ilinde ise Altınova Belediyespor'un amacının şampiyonluk olduğu açıklanırken Yalova Kadıköyspor'un genç oyuncuların peşinde olduğu öğrenildi. Öte yandan Kocaeli takımlarından Gebzespor'un şampiyonluk için yaptığı transferler göz kamaştırıyor. Derincespor ve Derince Belediyespor’da ses yok! Kocaeli Doğantepespor'un ise kadrosuna 5 tecrübeli oyuncu transferi yapacağı öğrenildi. Transfer arayışlarının devem ettiği bilgisine ulaşıldı. Düzce ilinde ise Kaynaşlı Belediyespor şampiyonluk için kadro kurarken Beyköy Belediyespor'da  gözlerin 17 Haziranda yapılacak kongreye çevrildiği öğrenildi.

Yorumlar (1)
erkan 5 yıl önce
Beyköybldspor yine son anda takımı kurup ligi üst sıralarda bitirir tabi gecen yıl ki mevcut adrodan 5 veya 6 oyuncu ve mustafa hoca takımın başında devam ederse...
Yeni Sayımız