banner614

RAKİPLERİMİZ TRANSFERE BAŞLADI

banner619

3. lig ve BAL takımları transfer çalışmalarını yaparken takımların tek tek oyuncularla anlaşma yaptıkları öğrenildi. Yeni sezonlarda her yıl olduğu gibi bu yılda Düzcespor’un geride kalacağı konuşuluyor.

banner846
Spor 06.06.2018, 12:52
304
RAKİPLERİMİZ TRANSFERE BAŞLADI
banner844

Türkiye liglerindeki takımlardan transfer çalışmaları yapanlar; 3. Lig ekiplerinden Halide Edip Adıvarspor, Alibeyköyspor olurken BAL takımlarından ise Karadeniz Ereğlispor, Vefaspor, 1987 Alamdağspor ve Altınova Belediyespor oldu. Her yıl olduğu gibi; Düzcespor’un kongre süreci yaşadığı bu süreçte yönetimin geç oluşmasının nedeni sezona her zaman sancılı girmesi... Diğer takımlar her yıl olduğu gibi transferlerde bir iki adım önde!

Kurumsallaşan kulüplerin transferlerini erken yaptığı söylenirken; yetkililerin Düzcespor’u kurumsallaştırmadan her şeyin doğru gitmeyeceği ve her yıl olduğu gibi sezon içinde 5 teknik adam 3 başkanın değiştiği bir ortamda başarının gelmeyeceği dile getirildi. 2018-2019 futbol sezonunda BAL temsilcilerimiz Kaynaşlı Belediyespor ve Çilimli Belediyespor takımlarında hiçbir hareketin olmadığı öğrenilirken; transfere ne zaman başlayacakları konusunda açıklama yapmadılar.

Yorumlar (0)
17°
kapalı