banner851

banner614

REKOR KATILIM

Düzce merkezde ve Cumayeri’nde iki ayrı satranç turnuvası yapıldı. Çeşitli yaş gruplarında toplam 277 sporcunun katılım gösterdiği etkinlikler satranç festivali havası estirdi.

banner619
Spor 14.04.2014, 15:53
224
REKOR KATILIM

Düzce Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün faaliyet programında yer alan bu yıl ilk defa düzenlenen Anasınıfları Satranç Turnuvası 4 ayrı kategoride 138 sporcunun katılımıyla yapıldı. Büyük ilgi gören miniklerin satranç turnuvasında dereceye giren sporculara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Cahit Demir, Satranç İl Temsilcisi Çetin Kaypak, Başhakem Hüsnü Parlak, İl Hakem Kurulu Üyesi Çetin Turhan ve İl Temsilcisi yardımcısı Ayşegül Turhan tarafından madalyaları takdim edildi. Veliler de çocuklarının madalyalı fotoğraflarını çekmek için adeta birbirleriyle yarıştı.


İlimizdeki ikinci satranç turnuvası Cumayeri’nde yapıldı. Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç İl Temsilciliğinin düzenlediği turnuvaya 139 sporcu katıldı. 12-13 Nisan tarihlerinde Cumayeri Yatılı Bölge Ortaokulu’nda düzenlenen turnuva sonucunda dereceye girenlere madalya ve ödülleri takdim edildi.

banner844
Yorumlar (0)