banner851

banner614

SABAH YÜRÜYÜŞLERİ KALDIĞI YERDEN

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde devam eden tribün ve çim saha yapımı çalışmaları yürüyüş ve koşmak isteyenleri durmadı. Düzceliler, Nurettin Zafer Stadyumunda yürüyüşlerini yapıyor.

banner619
Spor 12.09.2012, 16:47
192
SABAH YÜRÜYÜŞLERİ KALDIĞI YERDEN

Yaz aylarının başında başlayan tribün inşaatı ve çim sahanın yenilenmesi çalışmaları nedeniyle kısa bir süre yürüyüşlerine ara veren Düzceliler, Nurettin Zafer Stadyumunun Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kontrolüne geçmesi ile birlikte yürüyüşlerine kaldıkları yerden devam ediyor. Sentetik çim sahaya istedikleri zaman gelebilen Düzceliler, sağlıklı yaşam için sporlarını yapabiliyor. Öte yandan tribün inşaatının ve çim sahanın tamamlanmasının ardından vatandaşlar sporlarını yine 18 Temmuz Stadyumunda gerçekleştirilebilecek.
Düzcelilerin daha iyi ortamda sporlarını yapmaları için 18 Temmuz Stadyumu çim sahasının etrafı sentetik çim ile kaplanacak. Böylece vatandaşlar yürüyüşlerini daha temiz parkurda yapacak. Ayrıca spor aletleri de revize edilerek Düzcelilerin hizmetine sunulacak.

Yorumlar (0)