banner851

banner614

Sahalar hazırlanıyor

Kaynaşlı'da bulunan iki sahanın daha modern hale getirilmesi ve gelecek sezonda daha iyi hizmet vermesi için çalışmalar devam ediyor.

banner619
Spor 23.06.2009, 19:00
196
Sahalar hazırlanıyor


Kaynaşlı'da amatör kulüplere hizmet veren ancak yeterli standartlara uymayan, iki saha için çalışmalar yapılıyor. Biri çim diğeri toprak olan iki saha için, Kaynaşlı Belediyesi tarafından proje hazırlandı. Kaynaşlı futboluna daha modern bir şekilde hizmet vermesi planlanan sahaların alt yapı çalışmaları ise devam ediyor. Sahalar ile birlikte kapalı spor salonu ve sosyal tesisler projelerininde hayata geçirilmesi için çalışmaların devam ettiğini açıklayan AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Birol Şahin, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak ile görüşüldüğünü, yapılacak olan çalışmalar için kendisinden destek istediklerini belirtti.

Düzce stadı içler acısı

Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak ile yapılan görüşme sırasında Kaynaşlı'da bulunan sahaların yanısıra, Düzce şehir stadınında gündeme getirildiğini söyleyen AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Birol Şahin, stadın içler acısı halde olduğunu ve bu stadın Düzce'ye yakışmadığını dile getirdi. Proje hazırlanması halinde bakanlıktan kaynak için destek geleceğini belirten Şahin, 18 temmuz stadyumunun ve kapalı spor salonunun iyileştirilmesi içinde girişimlerde bulunduklarını kaydetti.

Yorumlar (0)