banner851

banner614

SALİH TEKKELİ ŞAMPİYON OLDU

banner619

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bilardo Federasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen Türkiye Şampiyonası 3 Bant Bilardo İl Birinciliği müsabakaları sonucunda Salih Tekkeli il şampiyonu oldu.

banner846
Spor 16.09.2019, 12:25 16.09.2019, 12:33
716
SALİH TEKKELİ ŞAMPİYON OLDU
banner844
Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bilardo Federasyonunun düzenlediği Türkiye Şampiyonası 3 Bant Bilardo İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Konuralp Gazi Gençlik Merkezi Savaş Bulut Bilardo Salonunda 8 gün süren ve 70 sporcunun kıyasıya mücadele ettiği Türkiye Şampiyonası 3 Bant Bilardo İl Birinciliği müsabakalarında finaller nefes kesti. Finaller sonunda Salih Tekkeli birinci olarak Düzce’nin bilardodaki ilk ismi oldu.

70 sporcu birinci turdan başlayarak elemelere katıldı. Yarı final ile birlikte final şekillenirken müsabakalar heyecan dolu anlara sahne oldu. Yarı Final müsabakalarında Bora Yayalar-Hakan İpek, Kazım Canbul-Salih Tekkeli finale çıkmak için yarıştı.

Yarı final müsabakalarında rakiplerini geride bırakan Salih Tekkeli ve Hakan İpek finale isimlerini yazdırdı.
Onlarca bilardo sever final müsabakasını izlerken son ana kadar şampiyonun adı belli olmadı. Salih Tekkeli, 40-40 sona eren mücadelede penaltılar sonunda 3-2’lık skorla üstünlük sağladı ve şampiyon oldu.
Yorumlar (4)
Enişte 2 yıl önce
Aslanım Osman. nekadar gurulansak az. Bu turnuvada başka bir şey denedi. Gözleri bağlı oynadı.evet yanlış okumadınız gözleri bağlı şekilde 3. tura kadar geldi. Bu adam tam bir sihirbaz.
Sparky 2 yıl önce
Osman Yıldırım bir fenomen benim gözümde. hiç bir maçını kaçırmıyorum. Çok şanssız elendi. Biraz hastaymış.iğneyle çıkmış maça. Buna rağmen çok iyi maç çıkardı. Helal olsun..
Kasabalı Kız 2 yıl önce
Osman Yıldırım'ın olmadığı turnuvaya ben turnuva demem. Osmanımı il turlarda oyalamayın, direk yarı finalden başlaması gerekli.
bilardocu 2 yıl önce
tebrikler usta.