banner851

banner955

ŞAMPİYON ADAYLARI YOLUNA DEVAM ETTİ

Düzce Süper Amatör Ligi’ne hafta sonunda 2 ayrı grupta, belirlenen statlarda oynanan maçlarla devam edildi. Seyircisiz oynanan maçta grup lideri Cumayeri Belediyespor, sahasında Hamidiyespor’u zor da olsa 1-0 yenerek şampiyonluk iddiasını sürdürdü. Bu ligde en gollü maç Gölyakaspor ile Kirazlıspor arasında oynandı. Gölyakaspor, rakibi Kirazlıspor’u 5-2 yendi.

Spor 13.12.2021, 12:15
372
ŞAMPİYON ADAYLARI YOLUNA DEVAM ETTİ

Bir yıllık pandemi arasının ardından başlayan Düzce Süper Amatör Küme’de, 2021-2022 sezonuna hafta sonunda iki ayrı grupta oynanan maçlarla devam edildi.

Şampiyonluk adayı takımlardan Cumayeri Belediyespor, tribün cezası nedeniyle seyircisiz oynadığı maçta, rakibi Hamidiyespor karşısında zorlansa da 3 puanı aldı. Maç 1-0 sonuçlarınca Cumayeri takımı liderliğini devam ettirdi. Cumayeri ekibi bu sonuçla oynadığı altı maçı da kayıpsız geçerek şampiyonluk iddiasını sürdürdü.

,Diğer grupta ise lider olarak giren Aydınpınarspor, haftayı maçsız bay geçti. Aydınpınar’ın en yakın takipçisi Düzce Yıldızspor, Kabalakspor ile 2-2 berabere kaldı. Bu ligde en bol gollü maç ise Gölyakaspor ile Kirazlıspor arasında oynandı. Gölyakaspor, rakibi Kirazlıspor’u 5-2 yendi.

 

Süper Amatör Kümede hafta sonu çeşitli statlarda oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: Düzce81Yıldızspor 2-2 Kabalakspor, Gölyakaspor 5-2 Kirazlıspor,Cumayeri Belediyespor 1-0 Hamidiyespor, Yığılcaspor 3-2 Gümüşova Gençlikspor, Eminaçmaspor 0-1 Beçispor

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (1)
Tebrikler 13 ay önce
Tebrikler Cumayeri