banner851

banner614

ŞAMPİYON DÜZCE MYO

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen “Üniversite İçi Spor Müsabakaları” futbol final karşılaşması Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ile Düzce Meslek Yüksekokulu arasında oynandı.

banner619
Spor 21.05.2014, 11:35
231
ŞAMPİYON DÜZCE MYO

Soma’da hayatını kaybeden maden işçileri için bir dakikalık saygı duruşu ile başlayan karşılaşmaya her iki takım da siyah bantla çıktı.

 Çekişmeli geçen final müsabakasında öne geçen taraf Düzce MYO(Meslek Yüksek Okulu) oldu. İlk yarıyı 1-0 önde bitiren Düzce MYO(Meslek Yüksek Okulu) ikinci yarıya da iyi başlayarak penaltıdan bulduğu golle durumu 2-0 yaptı. ATİYO (Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu) 67. dakikada durumu 2-1’e getirse de eşitliği yakalayamadı.

Hakemin son düdüğü ile birlikte ilk kez Şampiyon olan Düzce MYO(Meslek Yüksek Okulu sevincini stada gelen öğrenciler ve hocaları ile kutladı.

 Stadyumda gerçekleştirilen kupa töreninde Şampiyon Düzce MYO’ya(Meslek Yüksek Okulu) kupasını Düzce MYO(Meslek Yüksek Okulu) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Arif Güngör, ikinci olan Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’na ise Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Reşat Ekinci verdi.

 

 

Haber;B.Atağ

banner844
Yorumlar (0)