banner851

banner614

ŞAMPİYON KORKUTTU

banner619

Fransa'da sıralama turunda kaza yaparak bel ve kalçasında kırıklar oluşan Milli Motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu, ambulans uçakla İstanbul'a getirildi. Dünya Şampiyonu Sofuoğlu, “En büyük hayalim” dediği Cumayeri’nde 650 dönümlük arazi üzerine inşa edilen motor sporları pistinin ülkeye kazandırılmasında önemli rol oynadı.

banner846
Spor 01.10.2017, 11:40 01.10.2017, 18:05
3979
banner844

Cumayeri ilçesinde yapım çalışmaları devam eden motor sporları pisti için sık sık Düzce’ye ziyaretler gerçekleştiren ve yatırımın yakından takip eden Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Dünya Süpersport Şampiyonası'nın Fransa ayağında geçirdiği kaza sonucunda yaralandı.Kötü hava muhalefeti nedeniyle yarış pistinde büyük bir kaza geçiren Sofuoğlu, kaza sonrasında Fransa’da bir hastaneye kaldırıldı. Sakaryalı Milli Motosikletçinin bel ve kalçasında 3 ciddi kırığın bulunduğu öğrenildi.

Sofuoğlu bu sabah ise ambulans uçakla Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilerek tedavi altına alındı. Burada ameliyat olacağı öğrenilen Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu’nun yaşadığı ciddi sakatlık nedeniyle sezonu kapatması bekleniyor.

Öte yandan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Fransa'da pistte kaza geçiren Kenan Sofuoğlu kardeşimle telefonda görüşüp geçmiş olsun dileklerimi ilettim. İnşallah kısa sürede iyileşecek." ifadelerini kullandı.Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (10)
hangisine? 4 yıl önce
hangi kaza geçirmiş?
hasan çalışkanoğlu düzce 4 yıl önce
değerli kardeşim büyük geçmiş olsun ALLAH ailene bağışlasın senden çok şeyler bekliyorum daha işimiz çok seninle ALLAHA emanet ol acil şifalr
madur 4 yıl önce
bu da ikide bir düşüp durutor artık gençlere bıraksın bu işleri
gezgin 4 yıl önce
madur yazdığına göre yarışıyorsun gel de Toprak'la bi yarış sana da yol verir elbet Kenan tanıdığın insanlara benzemez adam gibi adamdır ( Bu arada Toprak'ın kim olduğunu da bi araştır )
Düzceli 4 yıl önce
Allah acil şifalar versin
Kymco cu 4 yıl önce
Geçmiş olsun kardeşim Allah şifalar versin dualarımız seninnle
Metin 4 yıl önce
Geçmiş olsun inşAllah hayellerini gerceklestirir ama once sağlık.
Motorcu 4 yıl önce
Allah acil şifalar versin inşallah. Gururumuzsun Kenan abi
Birol 4 yıl önce
Tüm ümmetin duaları seninle kardeşim.Büyük Türkiye Cumhuriyeti arkanda.Acil şifalar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın