banner851

banner955

ŞAMPİYON TAKIMDAN İKİ KAPTAN

Düzcespor, Şıralık Tesislerinde 2022- 2023 Futbol Sezonun hazırlıklarının 2. Periyodunu tamamladıktan sonra 29 Temmuz’da Bolu Termalde kamp programına başlayacak. Kamp, 7 Ağustos’ta sona erecek ve çalışmalar Düzce’de devam edecek. Düzcespor’da takım kaptanları da belli oldu. 2022-2023 Futbol Sezonunda takım kaptanlıklarını geçen sezon kalemizi başarı ile koruyan Ersin Aydın ve geçen sezon devre arasında transfer edilen Forvet oyuncusu Timur Kosovalı yapacak.

Spor 27.07.2022, 13:20
607
ŞAMPİYON TAKIMDAN İKİ KAPTAN

TERMALDE 10 GÜN KAMP VE HAZIRLIK MAÇI

Düzcespor, 2022-2023 Futbol Sezonu için Şıralık Tesislerindeki çalışmalarını tamamlayarak 29 Temmuz’da Bolu Termalde kamp programına başlayacak.  Kırmızı lacivertli takımımız, Bolu Termalde 7 Ağustosa kadar kamp yapacak. Kamp süresi içinde hazırlık maçları da yapacak olan Düzcespor, daha sonra Düzce’ye dönecek.   2. Lig temsilcimiz Düzcespor, sezon başlayana kadar Şıralık’ta çalışacak.

 TAKIMIN ŞAMPİYONLUK’TAKİ PAYLARI BÜYÜKTÜ

Düzcespor’da yeni sezonun kaptanları da belli oldu. Kırmızı lacivertli takımda kaleci Ersin Aydın ve forvet oyuncusu Timur Kosovalı’nın olduğu ifade edildi.

Düzcespor’un yeni kaptanı Ersin Aydın geçen sezon kalemizi başarıyla koruyarak şampiyonlukta büyük pay sahibi oldu. Diğer kaptan Timur Kosovalı ise geçen sezon devre arasında Düzcespor’a forvet oyuncusu olarak transfer edildi. Kosovalı’da oynadığı maçlarda attığı gollerle şampiyonluğa katkı vermişti. 

Haber: Harun Can Şerbetçi.

Yorumlar (0)
22
açık