banner851

banner955

ŞAMPİYON VOLEYBOLCULARA KUTLAMA MESAJLARI

Düzcespor ve Düzce Kadın Futbol Takımından sonra  yaptığı maçlardan namağlup olarak 2. Lige yükselen  diğer bir takımımız olan Düzce Voleybol Takımı  kutlama mesajları ile tebrik edildi. AK  Parti Kadın Kollar Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Düzce Valisi Cevdet Atay,  sosyal medya hesaplarından  yayınladıkları mesajlarla Voleybol Takımının bu başarısından dolayı tebrik edip, başarı dileğinde bulundular. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ise Düzce Voleybol Takımının yönetici, teknik kadrosunu Mutfak Sanatları Merkezinde misafir etti. 

Spor 25.06.2022, 18:22
289
ŞAMPİYON VOLEYBOLCULARA KUTLAMA MESAJLARI
banner986

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda Bolu’da oynadıkları final maçları sonunda tüm rakiplerini yenerek 2. Lige çıkan Düzce Voleybol Takımını  tebrik etti ve başarı dileğinde bulundu.   Düzce Valisi Cevdet Atay’da sosyal medya  hesabı  üzerinden yayınladığı mesajda, “2. Lige çıkma başarısı göstermenizden dolay sizleri tebrik eder, bundan sonrada başarılarınızın devamını dilerim.” İfadelerine yer verdi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özü ise  Kız  Takımının yönetici, teknik kadro ve sporcularını Mutfak Sanatları Merkezinde konuk etti. Başkan Özlü, Düzce Voleybol Takımını tebrik edip, başarılarının devamını diledi. Özlü, ayrıca şampiyon takımla bir de hatıra fotoğrafı çektirdi.  Düzce Voleybol Takımını  Düzce Valisi Cevdet Atay’ın önümüzdeki hafta başında  misafir edeceği kaydedildi. 

Haber: Harun Can Şerbetçi. 

banner844
Yorumlar (1)
Gökhan Serdar 2 ay önce
bu jenerasyonda ki milli voleybolcular sayesinde voleybol u sevdik ülkeyi mutlu ettiler. yerelde de varmış haberimiz yok. milletler liginin ankarada ki finallerine gitmek isteyen kızımız olursa getirebilirim. ben gideceğim.
26
açık