banner851

banner955

ŞAMPİYONADAKİ BAŞARILARIYLA İLİMİZE GURUR YAŞATTILAR

Edirne düzenlenen Edirne'de düzenlenen Geleneksel Türk Okçuluğu Yıldızlar ve Gençler Salon Türkiye Şampiyonası’nda başarılı sonuçlar alan sporcular Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okçuluk Antrenörü Gökhan Cengiz, Antrenör İshak Sönmezoğlu ile Geleneksel Türk Okçuluğu İl Temsilcisi Murat Herem Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’yı ziyaret etti.

Spor 09.06.2022, 15:36
393
ŞAMPİYONADAKİ BAŞARILARIYLA İLİMİZE GURUR YAŞATTILAR
banner986

REKORTMEN ŞAMPİYONLAR

Edirne Spor Salonu'nda 26 ilden 60 takım ve 394 sporcunun katıldığı Türk Okçuluğu Yıldızlar ve Gençler Salon Türkiye Şampiyonası’nda Kevser Nur Dik Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonu oldu. Diğer sporcumuz Ahmet Keskin ise sıralama atışlarında Gençler Salon Türkiye rekoru kırdı. Sudenaz Biriktir, Kevser Nur Dik ve Beril Zehra Kurttan oluşan Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü takımı Yıldız Kızlar Türkiye Üçüncüsü olarak şampiyonayı tamamladı.

BAŞARILARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Başarılı sporcularla Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okçuluk Antrenörü Gökhan Cengiz, Antrenör İshak Sönmezoğlu ile Geleneksel Türk Okçuluğu İl Temsilcisi Murat Herem  Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’yı ziyaretlerinde kendilerini tebrik edip hediye taktim etti.

Haber: Manşet Spor Servisi

banner844
Yorumlar (0)
24
açık