banner851

banner955

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

Tüm Türkiye de aynı tarihlerde gerçekleşen Okul Sporları Haftası nedeniyle, Düzce’de de, Gençler Güreş İl Birinciliği müsabakaları düzenlendi. Sona eren turnuvada dereceye giren genç sporcular törenle ödüllendirildiler. 14-16 Ocak tarihleri arsında düzenlenecek Güreş Müsabakalarının Düzce’de gerçekleşeceği bildirildi.

Spor 20.12.2021, 16:12
140
ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Yarışmaları kapsamında Düzce’de de, okullar arası Gençler Güreş İl Birinciliği düzenlendi.

Hafta boyunca Özkan Olcay Güreş Salonu’nda gerçekleşen turnuvada çeşitli okullardan 30 sporcu dereceye girmek için minderde mücadele verdi. 

Müsabakalar sonunda, şampiyon olan ve ilk üç sırayı alan ve genç sporculara törenle ödül verildi. Dereceye girmek için minderde ter döken ve kürsüye çıkmayı hak eden genç sporcuların ödül almaları sırasında yaşadıkları mutluluk gözlerinden okundu.

Diğer yandan, 14-16 Ocak 2022 tarihleri arasında yapılacak olan Güreş Grup Müsabakalarının Düzce’de düzenleneceği öğrenildi. Birçok ilden güreşçi ve teknik heyet Düzce’ye gelerek müsabakalara katılacak.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız