banner851

banner614

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

Motor yarışlarının vazgeçilmez adresi haline gelen Kaynaşlı’da Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 2016 Sezon Finali Yarışı bugün tamamlandı.

banner619
Spor 13.11.2016, 18:17 13.11.2016, 19:03
2055
ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

Motor yarışları denince artık ilk akla gelen adreslerden olan Kaynaşlı ilçesinde dün başlayan Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 6. Ayak Yarışı 88 sporcunun katılımıyla bugün tamamlandı. Yağmur altında gerçekleşen organizasyona Türkiye Motorsiklet Federasyonu; Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi, Kaynaşlı Kaymakamlığı ve Kaynaşlı Belediyesi de destek verdi.

Kaynaşlı Motor Sporları Merkezi’nde bin 6 yüz metre ve 20 figürden oluşan ekstrem test etabında yarışçılar, zorlu engelleri geçerek şampiyonluk için mücadele etti. 23 km’lik orman ara ve 10 km’lik özel test etaplarında yarışçılar toplam 35 km’lik parkurda mücadele verdi.


Sporcular E1, E2, E3, EGençler, EB, EC, EVeteran klasmanlarında yarıştı. Klasmanlarına göre 1. olan yarışmacılar ise şöyle; E1 sınıfında Murat Yazıcı (Avrupa Motosiklet Kulübü), E2 sınıfında Rafet Karakuş (Ayazağa Birlik Spor Kulübü), E3 sınıfında Cem Çerçi (Avrupa Motosiklet Kulübü), Gençler sınıfında İzzet Kazdal (Ayazağa Birlik Spor Kulübü), EB sınıfında DurancanUlugöz (Çukurova Enduro Motosiklet Kulübü), Veteran sınıfında Sinan Ordu (Kartepe Motosiklet Spor Kulübü), EC sınıfında Barış Tok (Arama Kurtarma Spor Kulübü) ve Bayanlar sınıfında da Gökçen Kabaş (Başkent Motosiklet Sporları Kulübü) 2016 yılının şampiyonları oldu. 

banner844
Yorumlar (3)
mehmet 5 yıl önce
Eski kan merkezi yanındaki trafik lambaları saat 7:50 civarlarında çalışmıyor.Her sabah tarfik yoğun,büyük sıkıntı oluyor.Memur zihniyeti bu işte düzceden iş çıkmaz kardeşim.Haftalardır oradan geçen birtane ilgili yetkili olmadı demekki.
Tanıtım yok tanitim.... 5 yıl önce
Duace yetkilileri tanitimq onem vermeli. Trt spor a spor ntv spor davet edilmeli! Bundan iyi reklam olmaz!!!!
duyuru 5 yıl önce
daha önceki yarışlarda ntv de vardı trt de ve çok kakabalıktı bu tarz etkinliklerde il ve ilçe belediyeleri bilboardlarda ve cadde ve sokaklarda diğer ilanlarla halka duyuru yapmalı