banner851

banner614

ŞAMPİYONLUĞA BU OYUN GÖTÜRMEZ

banner619

Temsilcimiz Düzcespor, geçtiğimiz haftasonu evinde 68 Aksaray Belediyespor’a 2-1’lik skorla mağlup olmuştu. Bu mağlubiyetin ardından spor adamı ve eğitimci Orhan Küçük Düzcespor ile ilgili açıklamalarda bulundu.

banner846
Spor 21.12.2020, 11:28
669
ŞAMPİYONLUĞA BU OYUN GÖTÜRMEZ
banner844

Deneyimli spor adamı Küçük, Düzcespor’un oynadığı bu futbolun takımı şampiyonluğa götürmeyeğinin altını çizerek şu ifadeleri kullandı:

“İstikrarsız futbol ortaya koyan takımımız maalesef Aksarayspor'a 2-1 mağlup olmaktan kurtulamadı. Peki bunca özverinin yaşatılmaya çalışıldığı bu zor dönemde yönetim olarak, başta Sn. Başkan Gökhan Kapoğlu ve ekibi bugüne dek görülmemiş sonsuz desteğini esirgememişlerdir. Her maçını seyreden ve yıllardır Düzcespor taraftarı ve bir spor adamı olarak benim gördüğüm geçen seneki takım ruhunu yakalayamamız, bir türlü istenilen disiplin ortamının oluşmaması ve sorumluluk alması gereken Onur Demir, Abdullah Karmil, Yusuf Akyel, Metin Sevinç bu kardeşlerimin bu ligin üstünde topçu olduklarını unutmaları ve  zaten var olan kalitelerini ortaya koyamamaları, çok basit hatalarla skoru korumadığımız maçları yaşamamız inanın Düzcespor'u seven güvenen herkezi derinden üzmüştür. Son kez bir tavsiyem olacak *Düzceporlu futbolcu kardeşlerime*Lütfen Kırmızı Lacivert kutsal formanın hakkını verin ve ona göre mücadele edin.Dün dünde kaldı unutun .Büyük bir ailenin birer ferdi olarak birlik beraberlik içinde birbirinize sarılarak Büyük Takım olduğumuzu gösterin herkeze. Bu sizin Tüm Düzce’ye ve Düzcespor’lara borcunuzdur. Saygılarımla Orhan KÜÇÜK...”

Yorumlar (1)
Murat bayraktar 7 ay önce
Sayın orhan küçüğe katılıyorum, ağzına sağlık
21°
kapalı