banner615

banner614

banner701

ŞAMPİYONLUK ONA ÇOK YAKIŞIYOR

banner619

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü öğrencisi Bediha Tacyıldız bir uluslararası müsabakada daha İstiklal Marşımızı okutarak, Türkiye’nin ve Düzce’nin gururu oldu. Tacyıldız, Belarus’ta düzenlenen Avrupa Muaythai Şampiyonası’nda altın madalya kazandı.

Spor 12.11.2019, 10:25 12.11.2019, 13:50
457
banner785

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü öğrencisi Bediha Tacyıldız, Belarus’un Minsk kentinde düzenlenen Avrupa Muaythai Şampiyonası’nda altın madalyanın sahibi oldu.
Avrupa Büyükler Muay Thai Şampiyonası’nda 67kg da ringe çıkan başarılı öğrenci Bediha Tacyıldız, uluslararası müsabakalarda daha önce defalarca okuttuğu İstiklal Marşımızı bir kez daha okutma başarısını göstererek Türkiye’nin, Düzce Üniversitesi’nin ve sevdiklerinin gurur kaynağı oldu.


Birbirinden zorlu rakiplerini geride bırakarak finalde Rus sporcuyla karşı karşıya gelen Milli Sporcumuz Bediha Tacyıldız, Rus rakibine de şans tanımadı ve Avrupa şampiyonu oldu.
Düzce Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada; “Türkiye ve Dünya Şampiyonu öğrencimiz Bediha Tacyıldız’ı başarılarından dolayı tebrik eder, gelişmesine katkı sağlayan başta ailesi olmak üzere antrenörlerine, Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi akademisyenlerine ve takım arkadaşlarına teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.
HABER.C.ÜSTÜNER
 
 
 

Yorumlar (2)
Aydın kara 1 yıl önce
Önü TV sporu öldürdünüz hiç bir spor haberi yok bir spor muhabiri alamıyorsan bırakın eskiden bütün haberleri öncü tv den alırdık haa bu yorumu yayınlamayın isterseniz saygılar...
SPONSOR 1 yıl önce
sporcumuzun sponsoru başarısında büyük katkısı olan Gökhan KAPOĞLU 'NUNDA bu başarıda payı büyük ALLAH RAZI OLSUN
açık