banner851

banner955

SAVAŞ BULUT 3.LÜK KÜRSÜSÜNE ÇIKTI

30 Mayıs – 05 Haziran 2022 tarihleri arasında Akhisar Efendi Bilardo Spor Salonu’nda yapılan Akhisar Belediyesi 3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonasına 100 elit sporcu katıldı. Şampiyona ile ilgili değerlendirmelerde bulunan usta bilardocu Savaş Bulut,”Bu sene 9 turnuvamız var PBA Tour ‘da. Ben hepsini en iyi şekilde oynayarak ilimi ve ülkemi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum.” dedi.

Spor 07.06.2022, 15:55
280
SAVAŞ BULUT 3.LÜK KÜRSÜSÜNE ÇIKTI

İlimizi ve ülkemizi Kore’de PBA Tour’da temsil eden Bilardo Sporcusu Savaş Bulut, Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenen 3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonası’nda üçüncü oldu. 100 Elit Bilardo Sporcusunun katıldığı turnuvada üçüncü olarak kürsüdeki yerini alarak başarısıyla ilimizi bir kez daha gururlandırdı.

“İLİMİ VE ÜLKEMİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUM”

 100 elit bilardo sporcusunun katıldığı turnuvada üçüncü olarak kürsüdeki yerini alan Usta bilardocu Savaş Bulut, şampiyonayı ve aldığı dereceyi ve bundan sonraki hedeflerini şöyle ifade etti.“Uzun zamandır oynadığım en keyifli organizasyondu. Akhisar Belediyesine, Sayın İsmail Özen’e ve tüm Akhisar bilardo camiasına çok teşekkür ediyorum. Sporun en önemli noktası kitleleri bir araya getirmesi, insanlar arasında dostluk ve sevgi bağının oluşturulabilmesidir. Akhisar bu organizasyonla bunu gerçekten en güzel şekilde başardı. Umuyorum geleneksel olarak devam edecektir. Kore yolculuğum öncesi benim için iyi bir hazırlık turnuvası oldu. Daha çok çalışmalıyım. Bu sene 9 turnuvamız var PBA Tour ‘da. Ben hepsini en iyi şekilde oynayarak ilimi ve ülkemi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum.” dedi.

Haber: Manşet Spor Servisi 

banner844
Yorumlar (0)
20
az bulutlu