banner851

banner614

Şehir stadını düğün yerine çevirdiler

Düzcespor çıktığı kritik Aksarayspor maçında takımına olan güvenini gösteren taraftarlar maçta Düzcespor'u yalnız bırakmadı.

banner619
Spor 04.05.2009, 18:24
201
Şehir stadını düğün yerine çevirdiler

Düzcespor, Aksarayspor ile adeta tamam mı devam mı çıktığı maçta taraftarı yalnız bırakmadı. Düzcespor,beraberlik halinde dahi zora gireceği ve on kişi kaldığı maçtan 1-0 galip ayrılmayı başardı. Maç öncesinde Düzcespor'un on ikinci adamı olan taraftarı çoktan yerini aldı.

Maça başlamadan takıma olan desteğini ve güvenini gösteren Düzcespor taraftarı, davullarla ve zurnalarla 18 Temmuz Stadı'nı düğün yerine çevirdi. Karşılaşmanın sonucu belli olmadan, takıma güvendiğini gösteren taraftarlar erkenden sevinmeye başladılar. Karşılaşma başladığı anda da tezahüratlarını hiç eksik etmeyen taraftarlar önemli karşılaşmada tribünleri doldurdular.

Taraftarın, en önemli ve en kritik maça önceki karşılaşmalara göre daha fazla ilgi gösterdiği gözlenirken, seyirciler sayesinde özlenilen ve beklenilen tablo oluştu. Karşılaşmada oyuncuların oynadıkları oyun ve gösterdikleri azimle aldıkları galibiyet, kendilerini destekleyen taraftarların yüzünü güldürdü.

Yorumlar (0)