banner851

banner955

“SENELERDEN BERİ AYNI SENARYO”

Düzcespor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı, yeterli çoğunluk sağlanamadığından ileri bir tarihe ertelendi. Düzcespor’un geleceğinden endişe eden Kırmızı Şimşekler Basın Sözcüsü Hakan Yıldırım yetkililere seslenerek, “Bu takıma sahip çıkın. Geçen sene şampiyonluğa oynadık, bu yıl küme düşmeye oynayacağız. Yazıklar olsun.” dedi.

Spor 04.06.2017, 15:27 04.06.2017, 17:06
5503

Kayyuma kalmama mücadelesi veren Düzcespor’un, bu hafta olması planlanan Düzcespor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 11 Haziran tarihine ertelendi. Düzcespor taraftarları da bu duruma isyan etti.

Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü Konferans Salonu, Düzcespor Kulübü olağan Genel Kurul Toplantısı’nda yönetim kurulu ve taraftarlar haricinde kimsenin bulunmayışı taraftarları isyan ettirdi. Ayrıca Öncü Haber haricinde herhangi bir basın kuruluşunun toplantıya katılım sağlamaması da taraftarlar ve yönetim kanadında tepki çekti.

"Yazıklar olsun"
Düzcespor’un taraftar gruplarından biri olan Kırmızı Şimşekler’in Basın Sözcüsü Hakan Yıldırım “Senelerden beridir hep aynı senaryolar. Düzcespor’a sahip çıksınlar.” diyerek tepkisini göstermesinin ardından şu ifadelerde bulundu.

“Çoğunluk sağlanmadı. İkinci kongre de gelir yine çoğunluk sağlanamaz yine kimse sahip çıkmaz ve sahipsiz bir şekilde kayyuma kalır. Sayın Mehmet Keleş Beyefendi her sene söz veriyor ama her sene milleti yine yalnız bırakıyor. Düzcespor’a kimse sahip çıkmadığından yine kayyuma kalacak ve seneye de kümeye gidecek. Çünkü her sene böyle oluyor. Transferler başladı, millet kamplarına gitti. Bir de iki senelik topçu kadromuz var. Devam etsek, destek çıksalar yine yürür gideriz. Biz taraftarlar buradayız ama kimse yok. Sayın bakanımız, sayın milletvekillerimiz, Mehmet Keleş Bey, Hikmet Keskin Bey bu takıma sahip çıkın. Şu statları dolduralım. Geçen sene şampiyonluğa oynadık, bu yıl küme düşmeye oynayacağız. Yazıklar olsun. Ayıp. Bu taşın altına elini koysunlar.”

"İnşallah sahipsiz kalmayız"

Kırmızı Şimşekler Tribün Lideri Emir Kiraz ise Düzcespor’un her zamanki gibi sahipsiz kaldığını belirterek şöyle konuştu:
“Biz taraftar olarak bile buradayız ama Düzce’nin zengin işadamlarının hiçbiri burada yok. Düzcespor’umuza sahip çıkalım. Düzce’nin takımı bizim şehrimizin takımı. Sahip çıkmazsak bir şey olmaz, buralara zaten zor geldik. Düştüğümüz zaman da bir anlamı kalmıyor. Biz mücadele ediyoruz. İnşallah sahipsiz kalmayız.”

Yorumlar (28)
ŞAHABETTİN YARDIMEDiCİ 6 yıl önce
Kulübü kapatın tatile gidin. Her zaman söyledim ve haklı çıktım yine söylüyorum bu takımdan hiç bişey olmaz :)))
Düzcesever 6 yıl önce
Takımı öyle biri devir alacak ki hem çok güçlü bi yönetim kurulacak hemde direk şampiyonluğa oynayan çok iyi bi takım kurulacak az kaldı:)
KÖYLÜ 6 yıl önce
SENELERDİR AYNI SENARYO TAM ÜMİTLENDİK SONU HÜSRAN MEHMET SAYGUN GİBİ BAŞKANDA ZOR BULUNUR.
aynen devam 6 yıl önce
Şimşekler tribüne kalite getirdi diğer çıkarcıları küfürbazları sildiler teşekkür ederiz
çekirdekçi düzcesporlu 6 yıl önce
siz önce kombine alın bedava girmeyi bırakın maçlara.
ÇOK YAZIK 6 yıl önce
KAPATIN KULÜBÜ GİTSİN, NASIL OLSA O ESKİ DÜZCE SPOR GÜNLERİNİ YAKALAMAK ÇOK ZOR
Burak postoglu 6 yıl önce
Söz konusu Düzce spor olduğunda şahısların önemi olmaz olaylar Kişiselleştirilmemelidir koro halinde küfür asla yoktur bende bir taraftarım bende ordaydim yalanlarinizi biz yutmayiz
taraftarr 81 6 yıl önce
Bunlarada degının bıraz gençler.En yakın illerle düşman ettınız komsu kalmadı.Sakaryasporu ZonguLDAKSPORU tüm ilçeleri seviyor desteklerken bu neden DÜZCEPORda yapılamıyor basarılamadı bırazda cuvaldızı kendınıze batırın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız