banner851

banner614

ŞENVARDAR’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

banner619

Düzcespor Teknik Direktörü Murat Şenvardar Sakaryaspor karşısında alınan galibiyet ve gelen tur için daha iyi olacakları yorumunda bulundu.

banner846
Spor 13.09.2015, 10:35
1037
ŞENVARDAR’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA
banner844
Düzcespor Teknik Direktörü Murat Şenvardar önemli açıklamalarda bulundu. Düzcespor’un son oynadığı Sakaryaspor karşısında iyi oynayıp iyi mücadele ettiğini şansız bir gol yedikten sonra ikinci yarı bulduğu iki golle bir üst tura çıktıklarını söyledi.
Şenvardar  “takımımız gün geçtikçe daha iyi olacak. Zamana ihtiyacımız var. İlerleyen zamanlarda daha iyi olacağız. Kupa’da da gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. ”dedi.
 Kocaeli Birlikspor ile ilgili kupa maçı için “müsabakanın Düzce’de olması bizim açıdan avantaj. Elimizden geleni yapacağız. Kimseden aşağı kalır yanımız yok. Yenmek için sahaya çıkacağız.
Şenvardar, son haftada 10 günde üç maç yapacaklarını her maça aynı ciddiyetle baktıklarını belirterek taraftarlarımız yanımızda olsun yeter dedi.
Yorumlar (4)
sinan 6 yıl önce
yedin ali tayfunu be
ATLAS 6 yıl önce
Düzcesporun Sakaryaspor kupa maçının 2.devresinde oynadığı futbolundaki azim ve güç gösterisi olduğu sürece kolay kolay bileğimiz bükülmez ve Düzcespor taraftarı türübünleri daha çok doldurur.
Düzcespor web sitesi hala 6 yıl önce
Öncü bunu da gündeme getirin lğtfen. Kaç yıllık efsaneyiz resmi sitesi yok koca çınarın
şahin 6 yıl önce
allah utandırmasın başarılarınız devam etsin inşallah düzcespor tarihine siz ve topçular altın haflerle yazılırsınız tabiki başarızızlıklarınızla değil
23°
kapalı