banner851

banner614

ŞENVARDAR’IN ON BİRİ

banner619

2015-2016 sezonunda 3.ligde şampiyonluk mücadelesi yapacak olan Düzcespor’un oynadığı hazırlık müsabakalar sonucunda Teknik Direktörü Murat Şenvardar’ın sahaya nasıl bir on birle çıkacağı belli olmaya başladı.

banner846
Spor 06.08.2015, 12:06
1742
ŞENVARDAR’IN ON BİRİ
banner844
Düzcespor’da yeni sezon hazırlıkları hazırlık maçları ile sürüyor. Düzcespor 5. Hazırlık maçını dün oynadı. Geride kalan 5 maçta Teknik Direktör Murat Şenvardar’ın yeni sezonda maçlara nasıl bir kadroyla çıkacağı, nasıl bir diziliş ve hangi oyun sisteminde mücadele edeceğini Öncü Haber Spor Servisi olarak hazırlık müsabakaların sonucunda tahmini ilk on birini şöyle belirledik.

Düzcespor’un bir stoper bir santrafor arayışları devam ediyor. Bu bölgelere transfer yapıldığında oyuncular alındığında ilk on bir değişebilir. Düzcespor Teknik Direktörü Murat Şenvardar sahaya 4-2-3-1 sistemiyle oynatmayı düşündüğü hazırlık müsabakalarda göründü.
Yorumlar (3)
DÜZCE 81 6 yıl önce
Defans şampiyon kadronun oyuncuları. Takımın tek hazır bölgesi de defansı. Defans bloğunun geçen yıldan birbirlerini tanımaları büyük avantajdır. Zamanla diğer bölgelerde birbirlerini tanıdıkça daha da iyi olacaklar.
yorumcu 6 yıl önce
kamil yüksel yok kadroda.büyük kayıp
alex 6 yıl önce
o santraforu ayvalıkgücüne kaptırdı o artis .onunda başını o santrafor yiyecek inş.
18°
açık