banner851

banner614

Şereflioğlu’ndan maç değerlendirmesi...

banner619

Keçiörengücü Maçın’dan sonra görüşlerini aldığımız Düzcespor Teknik Direktör’ü Kenan Şereflioğlu, müsabakanın kendileri açısından zor geçeceğini bildiklerini söyledi.

banner846
Spor 28.09.2009, 19:30
173
Şereflioğlu’ndan maç değerlendirmesi...
banner844

Şereflioğlu, “Sezon başında çok yüksek paralarla kurulan Keçiören’in bizim maç tam bir dönüm noktasıydı. Onun içinde varlarını yoklarını sahaya yansıtarak oynadılar. Gol atmayınca defansında açık veren Keçiöreni avlamayı planlamıştık. Bu amacımızda da başarılı olduk. Ama gerek sağ açıklarını gerek sol açılarını markaj altında tutamayınca kalemizde sık sık tehlikeler yaşadık. Duran toplardaki önlemlerimiz yetersiz kaldı. 10 Nolu İswmail’in duran toptaki ustalığını bir hafta boyunca anlattık ve çalıştık. Ama yine de önleyemedik. Hücumda üç santraforumuzda çok iyi mücadele etti. 3 Gol bulduk. Orta sahamız çok koştu. Defanstaki zafiyetlerimiz devam ediyor. Kamil’inde gününde olmaması hatalarımızı daha da arttırdı. Sezonun en bozuk maçını oynadık. En zor deplasmanını oynadık. Yine de 1 Puan ile döndüğümüz için mutluyuz.” İfadelerine yer verdi.
Ayrıca Şereflioğlu “Sezon başında Keçiören 7 ve 10 Numaralı futbolcularını biz de istedik ama 235 milyon tutan maliyetlerini ödeyemeyeceğimiz için almadık. Şimdi bütün amacımız Orhangazi ile oynayacağımız son cezalı maçtan galibiyetle ayrılmak. Bu amaçla 90 dakika bizleri destekleyen taraftarımıza teşekkür ederiz.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
17°
kapalı