banner851

banner614

Sezon hazırlıkları devam ediyor.

Düzcespor`da sezon çalışmalarında oyunculara verilen izin sona erdi. İki günlük verilen aradan sonra tekrar kampa başlandı.

banner619
Spor 21.08.2009, 17:58
118
Sezon hazırlıkları devam ediyor.


Düzcespor'da sezon çalışmalarında oyunculara verilen izin sona erdi. İki günlük verilen aradan sonra tekrar kampa başlandı. Önce ki kamp döneminde ağır çalışmalar ve hazırlık maçlarından sonra tamamen yorulan futbolculara verilen iki günlük izin ilaç gibi geldi. Çok koşan, mücadele eden Düzcespor'un hazırlık maçlarında bir santrfor eksikliğinin hissedilmesiyle Yönetim Kurulu kolları sıvadı. Birkaç isim ile görüşülerek Düzce'ye davet edildi. Düzce'ye gelecek olan isimlerden 1 veya 2 tanesi ile anlaşılması bekleniyor.

Ligde hazırlıklarına devam eden Düzcespor yalnızca antrenman ve hazırlık maçı ile sınırlı kalmıyor. Rakip takımlarında hazırlık maçlarını takibe alan Düzcespor Teknik Heyeti ikinci hafta yapılacak olan Gölcükspor maçını izlemeye gitti. Maçı izlemeye giden Düzcespor Teknik Heyeti “ Kimse bizden iyi değil. Herkes ile mücadele edecek güçteyiz.” dedi. Teknik Heyet ayrıca ilk hafta yapılacak olan Maltepespor'un hazırlık maçını da izlemeye gidecek. Son hafta çalışmalarına devam edecek olan Düzcespor'da Maltepespor'un eksiklikleri görülerek bu duruma göre tedbir alınması bekleniyor.
Yorumlar (0)