banner614

ŞHABE: BAŞKAN DÜZCESPOR'U SAHİPLENDİ

banner619

Düzce Antrenörler Derneği Başkanı Murat Şhabe Sportmence programında önemli açıklamalarda bulundu. Şhabe Düzce Vali'sinin maçlara gelmesinin bile kendilerini sevindirdiğini dile getirdi.

banner846
Spor 04.08.2015, 13:20
1685
ŞHABE: BAŞKAN DÜZCESPOR'U SAHİPLENDİ
banner844
Öncü Televizyonun sunduğu sportmence programında çarpıcı açıklamalarda bulunan Murat Şhabe Düzce Belediye Başkanı'nın Düzcespor'u sahiplendiğini ve Düzcesporun yükünü tek başına çektiğini ifade etti.
Düzce Valisi Ali Fidan'ın Düzce'ye gelişinin veli nimet olduğunu da belirten TUFAD Başkanı Murat Şhabe "Valilerimiz maçlara bile gelmiyordu ama Yeni Valimiz Ali Fidan futbolun içinden gelmiş Düzce olarak buna çok sevindik" dedi.
Düzcespor'un alt yapısıyla ilgili soru üzerine Başkanlara anlatacak kişinin sportif Direktör Erol Köseer olması gerektiğini belirterek kendisinin de alt yapıdan geldiğini unutmaması gerektiğini dile getirdi.Şhabe Alt yapıdan gelip  uzun zamandır Düzcespor'da oynayan oyuncunun olmadığını bunun ileride zararını göreceklerini söyledi.
Başkan Murat Şhabe Düzcespor deplasmanlı Akademi ligine girerse Nurettin Zafer stadının Bayram yerine dönüşeceğini oyuncuların da deplasmanda o havayı yaşayacaklarını  dile getirdi.
Yorumlar (2)
sergen.. 6 yıl önce
Akademi ligi kurtuluş olur.. Murat hocanın söyledikleri dikkate alınmalı. alt yapı takımlarımız için oldukça önemli biz yukardaki takımımızı istediği yere getirelim akademiye sonra bakarız mantığı çok yanlış maalesef..
düzce81 6 yıl önce
Başkan önce HESAP versin ''''A8''''...
14°
kapalı