banner851

banner955

SINAVA 7 İLDEN ÇOK SAYIDA ADAY KATILDI

Düzce, Türkiye Wushu- Kung Fu Federasyonu faaliyet programında yer alan wushu ve budokaido aday hakem, terfi sınavı ve budokaido “dan” sınavına ev sahipliği yaptı. Terfi sınavlarına 7 ilden hakem çok sayıda hakem adayı katıldı.

Spor 09.08.2021, 12:18 09.08.2021, 12:21
299
SINAVA 7 İLDEN ÇOK SAYIDA ADAY KATILDI
banner986

Düzce, Türkiye Wushu-  Kung Fu Federasyonu faaliyet programında yer alan wushu ve budokaido aday hakem, terfi sınavı ve budokaido “dan” sınavına  ev sahipliği yaptı.

Düzce 18 Temmuz Spor Salonu’nda gerçekleşen wushu ve budokaido aday hakem, terfi sınavı ve budokaido dan sınavına Düzce’nin yanı sıra Bolu, Ankara, Zonguldak, Balıkesir Bandırma, Samsun ve Ordu'dan sporcu ve hakemler katıldılar.

SINAVI KAZANANLAR TERFİ MUTLULUĞU YAŞADI

Yapılan uygulamalı ve yazılı sınavın sonunda başarılı olan sporcu ve hakemler bir üst kademeye terfii etmenin mutluluğunu yaşadılar. Düzce Wushu İl Temsilcisi ve Budokaido Gençler Teknik Kurul Üyesi Ayşegül Ödemiş ilimizde yapılan faaliyette görev alan wushu federasyonu budokaido teknik kurul heyetine antrenörlere desteklerinden ötürü Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’ya teşekkür etti.

banner844
Yorumlar (0)
23
açık