banner851

banner614

ŞIRALIK SAHASI BERBAT DURUMDA

banner619

Şıralık’ta bulunan sahanın çevre düzenlenmesi berbat durumda.

banner846
Spor 08.05.2017, 15:48
299
ŞIRALIK SAHASI BERBAT DURUMDA
banner844

2015 tarihinde faaliyete geçen Şıralık sahasının soyunma odaları çok güzel ancak çevre düzenlemesinin olmaması Şıralık sahasının güzelliğini bozduğu söylendi.

Amatör takımların yöneticileri haber merkezimize şu açıklamalarda bulundu: “Bu kadar güzel soyunma odalarının olduğu yer böyle berbat olmamalı çevre düzenlenmesi hiç yok. Geçen sene çevre düzenlenmesi başlamıştı ama yağmurlar başlayınca bu çalışmalar durdu.”

Amatör takımların yöneticileri sahanın çevresi çok kötü durumda, çamur ve taş dolu ile dolu olduğunu söylerken bu düzenlemenin bir an önce yapılması gerektiğini, Düzce’ye hiç yakışmadığını belirttiler.

Amatör takımların yöneticileri ise Şıralık sahasının çevre düzenlenmesinin çok önceden olması gerektiğini söylerken 2017 tarihine kadar bu düzenlemenin olmaması kimin suçu diyerek sitem ettiler. Amatör takımların yöneticileri 1 No’lu sahasının telleri ve zeminin çok kötü olması nedeni ile burada maçlarımızı oynayamadıklarını söylerken, “Bu sahayı gören, bakan yok atıl vaziyette duruyor. Bu sahanında yenilenmesi gerekiyor ama ilgilenen yok.” diye feryat ettiler.

Yorumlar (4)
Rahman 4 yıl önce
Mudurle bunun ne ilgisi var kardesim burda askf var ozel idare var valilik var belediye var birazda onlar ilgilensin
Futbolcu 4 yıl önce
Müdürün koltuk garanti . Niye çalıssın. sayın valimiz burayı denetlemişti. Tekrar gelmeli.
Selim 4 yıl önce
Müdürle bal gibi alakası var saim bey. Bu ilin spor müdürü isen bütün spor tesislerinden sorumlusun. Üstelik sahalar il müdürlüğüne bağlı. Valilikle koordınelı çalışacak spor müdürü ve bu işleri hallledecek.
SAİM 4 yıl önce
LA SAÇMALAMA MÜDÜRLE NE ALAKASI VAR ADAM DÜZCEYE DAHA NE YAPSIN Bİ BİLDE ÖYLE KONUŞ. ÇEVRE DÜZENLEMESİNİ BELEDİYE YAPACAKTI AMA NE HİKMETSE BİRDEN DURDU BELEDİYENİN ÇALIŞMASI.