banner851

banner614

ŞIRALIK SAHASINDA TAM BİR SKANDAL

banner619

Düzce Şıralık mahallesinde bulunan spor kompleksi 2 no’lu sahasına otobüs ve oyuncular gitmekte zorluk yaşıyor.

banner846
Spor 18.11.2017, 12:09 18.11.2017, 12:15
726
ŞIRALIK SAHASINDA TAM BİR SKANDAL
banner844

Bir süre önce çevre düzenlemesi çalışmalarına başlanılan Şıralık 2 No’lu futbol sahası kaderine terk edildi. Yolların bozuk olmasına kanalizasyon kapaklarının açık bırakılması da eklenince yolcu ve taraftarlar için saha tam bir eziyet haline dönüştü.


Otobüslerin girememesi nedeni ile soyunma odalarına gitmekte zorlanan yolcular saha girişinde inerek soyunma odasına kadar yürüyor.Yarıda bırakılan çevre düzenlemesi çalışmaları nedeniyle durumu skandal olarak değerlendiren spor çevresi, “Havaların iyi olduğu dönemlerde bu çevre düzeninin yapılması gerekiyordu. Yarın yağmurlar yağdığında çevre düzeni hiç yapılamayacak. Oyuncuların soyunma odasına gidiş ve dönüşlerinde zorluklar yaşanacak. Yetkililerin biran önce soyunma odasına giden yolu yapmaları gerekiyor.” ifadelerinde bulundu.Yorumlar (6)
ablullarazak 2 yıl önce
rezillik abicim ya
Cafer 4 yıl önce
Ya bu düzce belediyesi ne iş yapar Allah aşkına logar kapağını nasıl bırakmışlar. Yollar rezalet hiç mi iş yapmaz bi belediye ya.
8181 4 yıl önce
düzce belediyesinin tesis yapımında çalışan kamyonlar tarafından kırıldığı apaçık. belediye ihaleye verdim diye dönüp bakmıyor yıkılana dökülene
Yazık 4 yıl önce
Geçen hafta taksi düştü buraya yazık günah uyanın artık Düzce Akçakoca parti il başkanı Hikmet Keskin duy sesimizi
Amatör sporcu 4 yıl önce
Vah Düzcemizin vah kim sorumlu burdan
Adige 4 yıl önce
Geçen akşam idmandaydım logar kapağının olmadığını gördüm taşları etrafa ben sıraladım gece millet idmana geliyor biri ya içine düşecek yada araba yazıktır bi iş yapıyosynuz tedbirini alın uyarı levhası koyun