banner851

banner614

ŞIRALIK SPOR TESİSLERİNE VALİ ALİ FİDAN DAMGASI

banner619

Uzun süredir gündeme getirdiğimiz Şıralık Mahallesi’ndeki atıl spor tesisleri için çalışmalar Vali Ali Fidan’ın spor toto teşkilatından temin ettiği ödenekle başladı. Bu kapsama ilk olarak sahanın ışıklandırmaları yapılıyor.

banner846
Spor 04.09.2015, 10:59
1220
ŞIRALIK SPOR TESİSLERİNE VALİ ALİ FİDAN DAMGASI
banner844
Uzun dönemdir Düzce Öncü spor servisi tarafından Şıralık spor tesislerindeki soyunma odalarının, tribünlerinin, ışıklandırmanın atıl vaziyette bulunan binaların eksikleri gündeme getirilmişti. Düzce Valisi Ali Fidan bu sese kulak vererek spor Toto teşkilatından bir miktar ödenek temin etti. Fidan, Şıralık tesislerindeki eksik olan Tribün, 4 Adet soyunma odaları, ışıklandırmanın yanı sıra  yolların asfalt yapılacağını açıklamıştı. Bu kapsamda ilk olarak sahanın ışıklandırma çalışmalarının başlandı. diğer eksikler için de kısa süre içerinde çalışmalara başlanacağı öğrenildi. Spor çevresi “Valimiz Ali Fidan’a sesimize cevap verdiği için kendilerine teşekkür ederiz.” dediler.
Yorumlar (4)
Eski Açık 6 yıl önce
Adam gibi Adam Ali FİDAN yıllarca beklenen Mülki Amir Yolun Açık olsun Sayın Valim Düzcenin daha Çok kazanacağı şeyler var senden..
gonul 6 yıl önce
sayın vali acilen 17 yıldır bitmeyen kültür mekezi inşaatına el atarmı acaaba ..
demek ki isteyince oluyor 6 yıl önce
bundan önceki yöneticiler demek ki istememişler birşey yapılmasını. ya da ödenekleri başka şeyler için istediler?!!!
Bayram Ali Kubilay 6 yıl önce
Devlet adamının yatırımı takip ve izlemesi böyle olur. Yıllarca yapılamayan icraat bakın nasıl da kısa süreden oldu. Sayın valimize teşekkür bile azdır...Başarıların devamını dilerim...
22°
kapalı