banner851

banner955

SİYASİLER ÇÖZÜM İÇİN VARLAR

Türkiye voleybol Düzce il temsilcisi Erdal Bostancı Öncü habere yaptığı açıklamada Düzce belediyesinin salon sporlarını kapatacağı dair iddiasına verdi veriştirdi.

Spor 11.06.2020, 10:41
4193
SİYASİLER ÇÖZÜM İÇİN VARLAR
banner1032

Voleybol Düzce il temsilcisi Erdal Bostancı yaptığı açıklamada voleybol branşının Düzce belediyesi bünyesinde kurulduğunu dünden bugüne kadar her aşamasında her sezonda katkı sağlamış kafa patlatmış birisiyim dedi. Bostancı kulüp yönetiminin 2009 yılında bölgesel lige katılı kararı ile nerede ise sporcunun ve teknik kadrosunun yüzde 99’ u Düzceli gençler ve hocalardan oluşan kadro ile çıkılmış aynı sezon 3.lige çıkma başarısı göstermiş ve aynı yıl tekrar 2.lige çıktı diye ifade etti. Düzce Voleybol il temsilcisi Erdal Bostancı Düzce Belediyespor voleybol takımı kazıya kazıya bu durumlara geldiğini kapatmanın Düzce için büyük zararı olacağını söylerken iki sezonda Düzce belediyespor bu durumlara geldiğini zamanında Düzce Belediye eski belediye başkanı İsmail Bayram ve eski millet vekili Metin Kaşıkoğlu’nun büyük destekleri olduğunu kapatma yerine küçülmenin daha doğru olacağını belirtti. Bostancı Düzce belediyespor erkek voleybol takımı şu anda 1.ligde mücadele ettiğini tüm sezonlarda 2019-2020 sezonu hariç ligi hep ilk dört içinde bitirdiğini düzenli bir şekilde ligi domine ettiği ifade etti.

SİYASİLER ÇÖZÜM İÇİN VARLAR

Düzce Voleybol il temsilcisi Erdal Bostancı siyasilerin çözüm için geldiklerini yıkım için gelmediklerini söylerken 1980 ve 1990 yıllarında 18 Temmuz spor salonunun buz gibi olmasına rağmen ve duşların hiçbir zaman sıcak suyunun akmamasına rağmen gidip her gece hasta olmak pahasına antrenman yaptığımız biz Düzce 18 Temmuz salonu ikinci evimizdir derken Düzce'nin tesisi fakiri olduğunu yerine alternatif daha konforlu daha fazla salon yakmak varken olanını yıkmak ihanettir dedi. Bostancı umarın seçim öncesi verdiği sözlerini tutar bu yanlıştan döner diye ifadeler kullanırken bir spor adamı olarak hiçbir spor alanının yıkılmasını istemiyorum diye vurgu yaptı.

banner844
Yorumlar (0)
13
kapalı