banner851

banner614

SOMA HER YERDE ANILIYOR

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden kazasının ardından bütün müsabakalarda taşınmak üzere pankart hazırlattı. Ayrıca 2.Amatör Ligde oynanan Aziziyespor-Anadolu Gençlikspor maçında da madenciler unutulmadı.

banner619
Spor 18.05.2014, 10:48
249
SOMA HER YERDE ANILIYOR

Manisa Soma’da meydana gelen maden faciası sonrasında hayatını kaybeden 301 maden işçisi anılmaya devam ediyor. Toplum her kesiminden destek ve anma mesajları alan madencilere bir jest de yeşil sahadan geldi.

 

 


Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Soma’da yaşanan elim faciaya olan duyarlılığını hazırlattığı pankartla gösterdi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün tüm müsabakalarında “Milletimizin Başı Sağolsun” pankartı sporcular tarafından taşındı.

 

 


Bugün 2. Amatör Ligi’nde Aziziyespor-Anadolu Gençlikspor arasında oynanan karşılaşmada da Soma maden işçileri unutulmadı. İki takım da karşılaşmaya pankartla çıktı. Pankartlarda “Yüreklerimiz Soma’da Yandı; Dualarımız Sizinle” ve “Milletimizin Başı Sağolsun” ifadelerine yer yerildi. Ayrıca Aziziyesporlu oyuncular karşılaşmaya baretlerle çıktı ve yüzlerini siyaha boyadı. İki takım oyuncuları ayrıca kollarına siyah bant taktı.

 

 

 

Haber;B.Atağ

banner844
Yorumlar (0)