banner851

banner614

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Düzce ölçeğindeki illerde futbol kulüplerinin finansman sorununu dile getirerek, yeni yılda futbolseverler ve spor adamlarına bu sorunun çözüme kavuşması için iş birliği çağrısında bulundu.

banner619
Spor 01.01.2021, 13:45
1730
SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzceye vizyon kazandırma çalışmaları kapsamında birçok projeye imza atmıştı. Özlü, son olarak gerek Düzcespor gerekse de amatör sporların bir arada konuşlanacağı bir spor kompleksi çalışmasının başlatılacağını duyurmuştu.

Başkan Özlü, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Türkiye Futbol Federasyonunu da etiketleyerek şu ifadeleri kullandı: “Düzce ölçeğindeki illerde futbol kulüplerinin finansmanı büyük bir sorun. Kişilere ve kurumlara çok ağır bir yük. Futbolseverler ve spor adamları; gelin 2021’de bu soruna birlikte bir çözüm bulalım.”

“DÜZCESPOR’A ANTRENMAN SAHASINI BİZ YAPTIK”

Geçen hafta Düzcespor’un yeni stadyumunun tanıtımı düzenlenen basın toplantısında konuşan Başkan Özlü, Düzcespor’a antrenman sahasının belediye tarafından yapıldığını ve Düzcespor kulübünün artık başka illere antrenman yapmak için gitmesine gerek kalmadığının altını çizerek şu ifadeleri kullanmıştı: Düzcespor’a antrenman sahasını biz yaptık. Düzcespor artık başka illere giderek antrenman yapmak zorunda değil. Binanın boyasını badanasını her şeyini yaptırdık. Amatör Spor Kulüpleri için bir stadyum inşa ediyoruz. Amatör spor kulüpleri de Düzcespor stadyumunun yanında müsabakalarını gerçekleştirecek. Fenerbahçe Spor Kulübü ile ortak bir futbol okulumuz olacak. Düzce’de artık bir spor kompleksi olacak. Şehrimize yakışır bir spor kompleksi inşa edeceğiz.” Haber: F. UÇAR

Yorumlar (3)
düzceli 9 ay önce
DÜZCE HİÇBİR ZAMAN SENDEN DAHA KÖTÜ ŞEKİLDE YÖNETİLMEDİ!!!
jaccki 9 ay önce
Duzce ye gelmis en kotu belediye baskani.
Ali 9 ay önce
Şıralık ta iki tane stadı yıkarak mı futbola destek olacaksınız,bırakın bu işleri.