banner851

banner955

“SPOR AŞKI ENGEL TANIMAYACAK”

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın ortaklaşa gerçekleştirdiği "Spor Aşkı Engel Tanımaz" Projesi Kapsamında 81 ilde bulunan özel eğitim öğrencilerine dağıtılmak üzere gönderilen spor malzemeleri Düzce’deki özel sporculara teslim edilmeye başladı.

Spor 16.06.2022, 11:47
264
“SPOR AŞKI ENGEL TANIMAYACAK”
banner986

MALZEMELERİN DAĞITIMI BAŞLADI

"Spor Aşkı Engel Tanımaz" Projesi Kapsamında 81 ilde bulunan özel eğitim öğrencilerine dağıtılmak üzere gönderilen spor malzemeleri Düzce’deki özel öğrencilere dağıtılmaya başladı. Spor malzemelerinin dağıtımı memnuniyetle karşılandı.

Türkiye Çapında 81 ilde 500 özel eğitim okullarında okuyan özel öğrencilere dağıtılmak üzere hazırlanan spor malzemeleri Düzce’ye ulaştı. Spor Malzemeleri desteği ile özel öğrencilerin sportif faaliyetlere katılımı desteklenmesi amaçlanıyor.

CUMHURBAŞKANI'MIZIN HİMAYESİNDE

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde; Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın ortaklaşa gerçekleştirdiği “Spor Aşkı Engel Tanımaz” Projesi kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 81 ilde 500 özel eğitim okulunda farklı engel gruplarının kullanımına sunulmak üzere üretilen 27 bin 259 adet spor malzemesinden, ülkenin dört bir yanına gönderilen tırlarından birisi Düzce’ye ulaşması ise sevinçle karşılandı.

ÖZEL SPORCULAR SEVİNDİRİLDİ

“Spor Aşkı Engel Tanımaz” kapsamında Düzce Özel Eğitim Meslek Okulu’na spor malzemeleri teslimi sırasında öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okundu. 

Haber: Manşet Spor servisi

Yorumlar (0)
24
açık