banner614

SPOR BAKANI SUNUM GERÇEKLEŞTİRDİ

banner619

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Pandemi süreci içerisinde olmamıza rağmen 2020 bütçe görüşmelerinde ifade ettiğimiz Bakanlık çalışmalarımızın ve hedeflerimizin pek çoğunu başarıyla gerçekleştirdik" diye konuştu. Bakan Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağını da açıkladı.

Spor 16.11.2020, 11:07
725
SPOR BAKANI SUNUM GERÇEKLEŞTİRDİ
banner785

Bakan Kasapoğlu, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yaptı.

Konuşmasına, vefatının 82. yılında Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü rahmet ve hürmetle anarak başlayan Bakan Kasapoğlu, İzmir ve çevre illerde hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. Bakan Kasapoğlu, devletin elindeki bütün imkanları, felaketin gerçekleştiği andan itibaren afet bölgesi için seferber ettiğini ifade etti.

Konuşmasında Azerbaycan'ın zaferini de kutlayan Bakan Kasapoğlu, "Zulme, işgale ve hukuksuzluğa karşı tarihi bir darbe indiren Azerbaycan'ın şanlı zaferini kutluyorum. Türkiye olarak, hangi şart ve koşul altında olursa olsun, dost ve kardeş ülke Azerbaycan'ın yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar (0)
kapalı