banner851

banner955

SPOR LİSESİ RAKİBİ FARABİ ANADOLU LİSESİ'Nİ 3-0 YENDİ

Düzce’de Okul Sporları Haftası’nda birçok spor dalında müsabakalar düzenlindi. Bu sportif aktiviteler çerçevesinde düzenlenen liseler arası Voleybol Turnuvası’nda finale kalan Düzce Spor Lisesi ile Farabi Anadolu Lisesi kız takımları karşılaştı. Düzce 18 Temmuz Spor Salonu’ndaki turnuvanın final maçını Düzce Spor Lisesi, her üç seti de kazanarak şampiyon oldu.

Spor 20.12.2021, 15:54 20.12.2021, 16:03
398
SPOR LİSESİ RAKİBİ FARABİ ANADOLU LİSESİ'Nİ 3-0 YENDİ

Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ortaklaşa organize edilen Okul Sporları Haftası nedeniyle ülke genelindeki gibi Düzce’de de spor coşkusu esiyor.

Sporla sağlıklı bir yaşama teşvik edilen haftada Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından birçok sportif alanda gerçekleştirilen turnuvalar düzenlendi.

Liselerarası Kızlar Voleybol Turnuvası’nda da liselerin kız voleybol takımları hünerlerini sergiledi. Rahiplerini eleyerek finale kalan Düzce Spor Lisesi ile Farabi Anadolu Lisesi takımları, 18 Temmuz Spor Salonu’nda karşılaştı.

İki takımın heyecan dolu mücadelesi nefesleri keserken maçta her üç seti de kazanan Düzce Spor Lisesi turnuvada şampiyon oldu.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (0)