banner851

banner614

SPOR SALONU TEMELİ TÖRENLE ATILDI

banner619

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak 62 tesisin temelini video konferans sistemi ile attı. Başbakan Erdoğan'ın toplu temel atma törenine Düzce’de yapımına başlanan 2 bin 500 kişi kapasiteli kapalı spor salonu da dahil edilirken, Erdoğan'ın düğmeye basmasıyla yatırımların temeli atıldı.

banner846
Spor 22.05.2012, 13:30
206
SPOR SALONU TEMELİ TÖRENLE ATILDI
banner844

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak 62 tesisin temelini Başbakan Erdoğan Ankara’dan attı. Başbakan Erdoğan, bu tesislerin tamamını gençliğin hizmetine sunmak için planladıklarını söyledi.

Ankara Spor Salonu’ndaki görkemli temel atma töreni video konferans yöntemiyle yapıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve ilgili bürokratların katılı ile düzenlenen törende Düzce spor salonunun da temeli atıldı. Erdoğan, kalıcı konutlarda yapılan ve kaba inşaatının 3 ayda bitirilmesi planlanan spor salonu temelini butona basarak attı. 2 bin 500 kişilik spor salonu 20 dönümlük alana inşa edilecek ve yüzme havuzu ile tenis kortunun da olacağı tesiste otopark ve yeşil alanlar da bulunacak.

Yorumlar (0)