banner851

banner614

SPORCULAR BAŞKAN AY’I UNUTMADI

banner619

Tekirdağ’da düzenlenen Dünya Şampiyonları Kickbox gecesine katılan Düzce temsilcisi Mehmet Yaşar, Yahya Geylani ve kulüp üyeleri Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’a teşekkür etti.

banner846
Spor 13.06.2018, 14:07
169
SPORCULAR BAŞKAN AY’I UNUTMADI
banner844

Tekirdağ Şarköy’de düzenlenen Dünya Şampiyonları Kickbox Gecesinde Düzce’yi temsil eden sporcular özel bir televizyon kanalından canlı yayınlanan etkinlik sonunda yaptıkları açıklamada Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’a teşekkür etti.

Düzce’de bulunan bir spor kulübünü  temsilen müsabakalara katılan Mehmet Yaşar 71 kiloda Azerbaycanlı rakibini yenerken 78 kiloda ise Yahya Geylani İranlı rakibine mağlup oldu. Ulusal bir karşılaşmada Düzce’yi temsil eden gençler adına açıklama yapan Milli Takım Antrenörü Muhammed Bişgin yaptığı açıklamada turnuvaya katılma konusunda destek olan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’a teşekkür ederek “1 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile tamamladığımız bu turnuva bizler için harika bir tecrübe oldu. İlk kez ulusal bir kanala davet edilerek sporcularımızın bu seviyede dövüşmeleri ve ilimizi temsil etmeleri adına mutluyuz. Şampiyonaya katılmamıza vesile olan Belediye Başkanımız Dursun Ay’a teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
16°
parçalı az bulutlu