banner851

banner614

SPORTMENCE’DE DÜZCESPOR KONUŞULDU

Pazartesi günleri Öncü TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Sportmence programında Düzcespor konuşuldu. Mustafa Yıldırım’ın sunduğu programda konuşan konuk Fahrettin Yıldırım, Düzcespor’un ligi şampiyon olarak bitireceğini iddia etti.

banner619
Spor 18.02.2020, 14:33 18.02.2020, 18:03
1337

Öncü TV’de Pazartesi günleri izleyicisi ile buluşan Sportmence’de Düzcespor – Şile Yıldızspor maçının kritiği yapıldı. Mustafa Yıldırım’ın sunduğu programda konuşan konuk Fahrettin Yıldırım, “Biz  59 ile 61 puan arasında ligi tamamlayarak şampiyon olacağız” diye konuştu.
 

 
“TARAFTAR HARİKAYDI”
Şile Yıldızspor maçında stadın tıklım tıklım olduğunu ifade eden Fahrettin Yıldırım şunları söyledi: “Ben maça 15 dakika kala geldim yer bulamıyordum. Bu benim çok hoşuma gitti. Ayakta bile seyretmeye razıydım maçı.  Tabii burada “Kırmızı Şimşekler” grubunun çok önemli bir yeri var. Seyirci ile takımın birleşmesi çok güzel. Artık seyirci görevini yaptı, yönetim görevini yaptı oyuncularında yapacağından emindim.”
 “BU TAKIM ŞAMPİYON OLACAK”
Düzcespor’un kalan maçlar sonunda ligi şampiyon olarak tamamlayacağını söyleyen Fahrettin Yıldırım şöyle  konuştu: “Benim 3 maçta 9 puan alacağımız gibi bir iddiam vardı. Bu gerçekleşmiş oldu. Şimdi benim yeni iddiam 61 puan. Biz  59 ile 61 puan arasında ligi tamamlayacağız. Biz şampiyon olacağız. Ben playoffları filan düşünmüyorum. O kesin zaten. Bu takım şampiyon olacak. Harika bir taraftar vardı. Bu taraftar grubu mükemmel. İyi bir takım, iyi bir seyirci ve iyi bir yönetim. Tabii iyi bir basında Düzcespor’u destekliyor.”
 


“İSTANBUL’DA YAŞAYAN TÜM DÜZCELİLERİ MAÇA BEKLİYORUZ”
Çarşamba günü oynanacak olan Sultanbeyli maçına İstanbul’da yaşayan tüm Düzcelileri davet eden Fahrettin Yıldırım şunları söyledi: “Benim bu sezon en çok korktuğum takımlar düşme potasındaki takımlar. Bu maçta da gördük. İyi kapandılar açık alan vermediler. Biz iyi bir takımız. Bu maçta yüzde 75 topa sahip olduk. İyi takım olduğumuzu bu maçta karşımızdaki takımın bize verdiği önemden anladım. Biz 6 maçta 7 puan farkı kapattık. Bu çok önemli bir şey. Bizim iki tane önemli deplasman maçımız. Çarşamba günü Sultanbeyli ile olan maçımıza İstanbul’da yaşayan tüm Düzcelileri bekliyoruz. Bizim bu maçı kesin almamız lazım. En kolay maç en zor maç olabilir. Buna dikkat edilmesi gerekir.”

banner844
Yorumlar (2)
ahmet hakan 2 yıl önce
yorumcu vatandaşın futbol gemişi ne acaba cok merak ettik teknik adammı acaba bilmiyoruzda
düzceli 2 yıl önce
adamın montla canlı yayında oturması da işi ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor