banner851

banner614

SPORTMENCE’NİN TANITIMI BİLBOARDLARDA YERİNİ ALDI

banner619

Her hafta Öncü TV ekranlarında yayınlanan ve Düzce’nin sporda nabzını tutan spor programı Sportmence’de bu hafta Düzce’nin spor camiasının tanınmış yüzleri ağırlanıyor. Düzce’nin spor camiasında önde gelen isimlerinin ağırlanacağı Sportmence programının tanıtımı bilboarlarda da yerini aldı.

banner846
Spor 08.02.2021, 14:44
670
SPORTMENCE’NİN TANITIMI BİLBOARDLARDA YERİNİ ALDI
banner844

Öncü TV ekranlarında her hafta yayınlanan Sportmence programını hazırlayan ve sunan deneyimli spor yazarı Mustafa Yıldırım, Sportmence programında bu hafta 81 Oray TV’den Cihat Tutkun ve Hasan Kaya, Düzce Postası gazetesinden Harun Can Şerbetçi, Damla gazetesinden Kenan Işık ve Oxijen TV’den Emrah Tuzcu’yu ağırlıyor.

11 Şubat Perşembe günü saat 20.00’de Öncü TV ve Radyo Öncü ortak yayınıyla ekranlarda yerini alacak olan Sportmence programında Düzcespor ve Düzce’nin spor gündemi masaya yatırılacak.

Düzce’nin spor camiasının önde gelen isimlerinin konuk olacağı Sportmence programının tanıtımı da bilboardlarda yerini aldı. Mustafa Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu Sportmence programı Düzce’nin üst düzey spor yorumcularının eşsiz yorumlarıyla 11 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de Öncü TV ve Radyo Öncü ortak yayınıyla izleyici ve dinleyicileriyle buluşacak.

Yorumlar (4)
izleyici 6 ay önce
bu ne biçim habercilik ya bilboardu haber diye koymuşsunuz
tanınmış isim mi 6 ay önce
ben tanınmış bir isim göremedim, herhalde sizin amcaoğulları programı bu
adamın teki 6 ay önce
Reklamın da reklamını yapan aklı kutluyorum.
Kazım Karabekir 6 ay önce
Hiç birini tanımıyorum içlerinden birisi yorum yapacak fikir beyan edicek varsa oda badi mustafadır gerisi getir götürünü yapar