banner851

banner614

SPORUN USTA İSİMLERİ ÖNCÜ’DE BULUŞTU

Spor referans programı Öncü TV’nin bir ekran klasiği Sportmence, yine dopdolu bir bölümle izleyicisini ekrana kilitledi. Usta gazeteci Harun Can Şerbetçi’nin sunumyla ekrana gelen programa Düzce’de spor deyince akla gelen ilk isimlerden olan Düzcespor Eski Genel Kaptanı ve EVCEK Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Muharrem Özçifti ile gazeteci Kenan Işık konuk oldu. Geçmişten bu güne Düzcespor ve Düzce’de spor programda masaya yatırıldı.

banner619
Spor 14.09.2021, 15:45
600
SPORUN USTA İSİMLERİ ÖNCÜ’DE BULUŞTU

Spor referans programı Öncü TV’nin bir ekran klasiği Sportmence de yine spora dair konuşulmayan kalmadı.

Usta gazeteci Harun Can Şerbetçi’nin hazırlayıp sunduğu Sportmence’nin pazartesi günü ekrana gelen bölümüne Düzce’de spor deyince akla gelen ilk isimlerden olan Düzcespor Eski Genel Kaptanı ve EVCEK Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Muharrem Özçifti ile Düzce Damla gazetesi yazarı gazeteci Kenan Işık konuk oldu.

İlgiyle izlenen programda 3. Lig 2. Grup’ta şampiyonluk iddiasıyla yola çıkan Düzcespor’un ilk haftayı lider kapatmasının ardından bay geçtiği 2. hafta maçları değerlendirildi. Programda Düzce’de spora ve Düzcespor’a dair pek çok konu masaya yatırıldı.

Şerbetçi ve konukları yılların birikimiyle harmanladıkları çarpıcı yorumlarını izleyiciye aktardı. Yıllardır spor camiasının içinde olan deneyimli isimler izleyicilere spor nostaljisi yaşattı. Düzden bugüne Düzce’de spor namına önemli isimler anılırken Düzcespor’un mazisi de konuşuldu.

Harun Can Şerbetçi'nin hazırlayıp sunduğu Sportmence her pazartesi günü saat 20.00'de birbirinden özel konuklarıyla canlı yayınla izleyicileriyle buluşmaya sezon boyunca devam edecek.

Yorumlar (2)
taraftar 1 hafta önce
yılların deneyimi sevilen isim güler yülü insan düzce sevdalısı yolun açık olsun.
Kemalettin Yıldız 1 hafta önce
Bence Düzce'de tek araştırıp yazan spor muhabiri .