banner851

banner614

STADYUM YOK

banner619

Gençlik Spor Bakanlığı Düzce İli için yaptığı 32 milyonluk yatırımın Düzce’yi memnun etmedi.

banner846
Spor 03.07.2020, 12:33
1963
STADYUM YOK
banner844

Yapılan 32 milyonluk yatırımda Düzce Stadyumu olmazken yatırımın içinde eksiklikler olduğu görüldü. Düzce ilinin merakla beklediği stadyumun olmadığı haberini alan Düzcespor, kamuoyu yapılması planlanan Gençlik Merkezi binalarının fazla olması kafaları karıştırdı.

Spor kamuoyu Gençlik Spor Bakanlığına verilen bilgilerin yanlış olduğu Düzce ilinde birçok eksikliklerin olduğunu bu eksiklikleri Gençlik ve Spor Bakanlığına bildirilmeği ve iyi tespit edilmediği görüşü hakim.

YAPILACAK YATIRIMLAR

Protokoller kapsamında Düzce merkez ile ilçeler Çilimli, Akçakoca, Cumayeri, Gölyaka ve Yığılca'da yapılacak toplam 32 milyon TL tutarındaki yatırımlar ise şunlar:

“1 adet nizami sentetik çim yüzeyli futbol sahası, 1 adet yarı olimpik yüzme havuzu yapımı, 5 adet gençlik merkezi yapımı, 5 adet cep gençlik merkezi yapımı, bireysel sporlar için 5 adet cep spor salonu yapımı, 1 adet tenis kortu yapımı, futbol sahası ve stadyumdan oluşan 2 adet spor tesisinin bakım ve onarımının tamamlanması yatırımların hayata geçirilmesi.”

EKSİKLİKLER

1- Düzce Stadyumu.

2- Düzce Kalıcı Konutlara spor alanlarının olmaması.

3- Düzce ilinde bulunan mahallelerin semt sahalarının eksikliği.

4- Düzce merkezde kapalı salon eksikliği.

5- Gümüşova, Gölyaka ve Beyköy sahalarının ışıklandırma eksikliği.

6-Şıralık 1 nolu sahanın atıl vaziyette bekletilmesi.

Düzce Nurettin Zafer sahası ve Şıralık 2 nolu sahaların ışıklandırmanın yetersizliği Gençlik Spor Bakanlığına bildirmediği görüldü. Spor kamuoyu bu kadar eksik varken neden bu eksiklikler bildirilmeği bilinmiyor. Yapılacak yatırımlarda iki spor tesisinin bakım onarım yapılacağı ise kafaları karıştırdı.

Yorumlar (3)
Aydın kara 12 ay önce
Yüzde yüz doğru 32 milyon nereye harcanacak çok gülünç oluyorsunuz.
mete 12 ay önce
Akp nin en iyi yaptığı şey şehirleri betonlaştırmak. Millet vekilleri sadece parmak kaldırmaktan maaş alıyor hiç bir faydaları yok çok normal bir karar
Tam rezalet 12 ay önce
Böyle saçma yatirimlari chp bile yapamazdi. Rezalet hazinemizin parası ise yaramaz metruk binalara gidecek.. Devlet denetmele goreve