banner851

banner955

STAT PROJESİ YATIRIM PROGRAMINA ALINDI

Düzce Belediyesi tarafından Şıralık Mahallesinde inşa edilecek olan Şehir Stadyumu Projesi için çalışmalar devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Stadyum Projesine destek için Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ile görüştü. Görüşmenin detaylarını kamuoyu ile paylaşan Başkan Özlü, stadyum Projesin yatırım programına alındığını müjdeledi.

Spor 02.06.2022, 10:57
1178
STAT PROJESİ YATIRIM PROGRAMINA ALINDI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 2 Lige yükselen şampiyon Düzcespor’un maçlarını oynayacağı stadyum projesi ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Özlü, Düzcelilerin istediği ve kente yakışır bir stadyum için Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, destek istedi.

Ankara’da bir dizi temasta bulunan Başkan Özlü, Düzce’nin stadyum projesi için de sporun en tepesindeki isimle bir araya geldi. Özlü, görüşmeden yedek stat ve ana stat ile ilgili destek alarak Düzce’ye döndü.

Şehre yakışır bir stadyum yapılacak

Şıralık Spor Kampüsünde Düzce Belediyesi tarafından inşa edilen 6 Bin 750 kişilik yedek stat için bakanlık desteğini aldıklarını açıklayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamlarında ziyaret ettim. ‘Spor Şehri Düzce’ için; Şıralık Spor Kampüsü içinde Belediyemizce inşa edilmekte olan 6 bin 750 kişilik "Yedek Stat"a destekleri ve 10 bin 81 kişilik "Şehir Stadı Projesinin" Yatırım Programına alınmasına onayları sebebi ile şükranlarımı sunuyorum. Hemşehrilerimin stadyum ve yedek stat ile ilgili beklentilerini biliyoruz. Bunun için de tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Sporda yükselişe geçen Düzce’mize yakışır stadyumun yükselmesine az kaldı” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (7)
Laf ebesi 7 ay önce
Önce alt yapısı olmayan yerlere yatırım yapın. Tuvalet giderini derelere tarlalara veren onlarca köy var. Türkiye'nin en kirli havası unvanını almasının sebebini bulun mesela doğal gaz olmadığı için sarf edilen kömür miktarını azaltma yönünde çalışmalar yapın. Ormanlar ısıtma aracı değildir, sırf ağaç kesebilmek için doğal gaz kullanımını reddeden köylere baskı yapın. Sizde biliyorsunuz ki işaretli açanlar dışında ne kadar düz ağaç varsa onları kesiyorlar çünkü onlar para ediyor. Alt yapı ve ısınma şeklini değiştirmeye yönelik çalışma yapmadan yeni stadyum yapmak ancak bitkisel hayattaki hasta bir vicdanın ürünü olabilir.
Akpli 7 ay önce
10 yıl sonra yaparlar :)
CAN 7 ay önce
HAYIRLISI OLSUN
Emre K. 7 ay önce
Yaklaşık 500 bin insanın yaşadığı, futbolun çok sevildiği Düzce gibi bir şehre 10 bin kişilik, hem de kalıcı bir stat yapmayı düşünenlere Allah akıl, fikir versin.

Kocaeli'nin, Sakarya'nın statlarına bakın bir hele.
Fatih 7 ay önce
Hazır stad kaç kişilik ki 10 kişilik yeni stad yapılıyor
Cemal 7 ay önce
Sayın Başkan bari 15000 kişilik olsaydı stat. Her zaman olan bir şey değil yani. Konser olur vs.
Şampiyon 7 ay önce
Niye 20 senedir yakıştıramadınızda şimdi yakıştırıyorsunuz…… İlk trene biniyorsunuz geri dönmemek üzere ……
Yeni Sayımız